Ruszył 201-pokojowy Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Sieć Q Hotel otworzyła w Bielanach Wrocławskich, graniczących z Wrocławiem, największy ze swoich dotychczasowych sześciu hoteli – Q Hotel Plus Wrocław Bielany. Dysponuje m.in. 201 pokojami i 3,7 tys. m kw. powierzchni konferencyjno-eventowej.Hotel zlokalizowany jest blisko głównego węzła komunikacyjnego województwa dolnośląskiego, 15 min. od lotniska. Wśród pokoi oferuje m.in. osiem typu superior o podwyższonym standardzie, osiem junior suite z aneksem kuchennym i częścią wypoczynkową, a także osiem apartamentów. Q Hotel Plus dysponuje też sauną, salą fitness oraz bogatym zapleczem gastronomicznym. W hotelu znajdują się trzy restauracje – śniadaniowa, à la carte oraz restauracja Tarasova z tarasem i widokiem na panoramę Wrocławia.

Ta ostatnia została stworzona m.in. z myślą o parach szukających nietuzinkowego miejsca na nowoczesną uroczystość weselną. – Posiadamy też 3,7 tys. m kw. powierzchni konferencyjno-eventowej spełniającej najwyższe oczekiwania organizatorów wydarzeń. W obiekcie można wydzielić 19 niezależnych sal konferencyjnych, a organizatorzy mają dostęp do udogodnień takich jak parking, systemy zawiesi scenicznych czy winda towarowa umożliwiająca wprowadzenie pojazdów na przestrzeń eventową – mówi Przemysław Winiarski, Wrocław Cluster director w sieci Q Hotel. Całkowite zagospodarowanie dostępnych sal umożliwia organizację bankietów dla grup powyżej 600 osób. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada architekt Maciej Ryba z warszawskiego Biura Projektów Kazimierski i Ryba, a za projekty wnętrz Andrzej Chrobak z M.O.T. Studio. Hotel jest szóstym obiektem sieci Q Hotel, do której należą też dwa hotele w Krakowie oraz w Katowicach, Gdańsku i w centrum Wrocławia.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *