ŁEBA: ruszył Saltic Resort & SPA

Grupa Saltic Hotels otworzyła w Łebie 4-gwiazdkowy hotel Saltic Resort & SPA ze 126 pokojami. Jest to drugi obiekt grupy po Grzybowie k. Kołobrzegu, a w planach są kolejne.

Obiekt, który funkcjonował na rynku przed otwarciem pod nazwą Osada Łeba, położony jest na uboczu między morzem a jeziorem Sarbsko, w otoczeniu lasu sosnowego. Oferuje m.in. restaurację Natura z kuchnią bazującą na naturalnych recepturach, zgodną z filozofią slow food, strefę SPA & wellness z basenem i fitness room. Wnętrza pokoi zainspirowane są bałtycką przyrodą, a dekoracje nawiązują do naturalnego otoczenia hotelu. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiadają Tomasz Walaszczyk oraz Bartłomiej Pyrzyk z pracowni P-W-A, a wnętrzem zajęła się Marcelina Gwiżdż – pracownia Nojen.

W drugim etapie powstać ma budynek apartamentowy ze 161 apartamentami. – Na mapie Łeby brakowało miejsca, które poza świetną lokalizacją, między morzem a jeziorem, w niewielkiej odległości od Słowińskiego Parku Krajobrazowego, dawałoby również odpowiedni komfort najbardziej wymagającym gościom. Dlatego jesteśmy my, Saltic Resort & SPA, i odpowiadamy na ich potrzeby – mówi Agnieszka Adamczuk, dyrektor generalna Saltic Hotels. Dyrektorem operacyjnym hotelu został Łukasz Wieczorek, wcześniej związany z Pałacem Mortęgi, Herbarium Hotel & SPA i Cukrownią Żnin. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *