Nowy dyrektor F&B InterContinetal Warszawa. Z Ritza

Maciej Dudzik, związany przez większość kariery z siecią Ritz-Carlton, został dyrektorem gastronomii hotelu InterContinental Warszawa. Swoją karierę hotelarską rozpoczął w The Ritz-Carlton w Irlandii, gdzie na początku odpowiadał za projekt zmian w restauracji Gordona Ramsaya. W ciągu blisko pięciu lat pracy dla The Ritz-Carlton Hotel Company odpowiadał m.in. za renowację i relaunch restauracji i barów, a w 2013 r. objął funkcję kierownika gastronomii w The Ritz-Carlton w Niemczech.

W 2014 r. przeniósł się do Kanady, aby zarządzać restauracją Toca w The Ritz-Carlton Toronto, we współpracy z Oliverem Glowigiem, uznanym szefem kuchni z dwiema gwiazdkami Michelina. Powrót do Irlandii w 2015 r. wiązał się z nowym projektem – renowacji i ponownego otwarcia restauracji oraz przestrzeni bankietowej w hotelu The Westbury, który należy do Leading Hotels of the World. Po dwóch latach wrócił do The Ritz-Carlton, tym razem na Bliski Wschód do Bahrajnu, gdzie zarządzał 13 restauracjami i barami oraz przestrzenią bankietową na ponad 2 tys. osób. Kolejne wyzwanie czekało na niego w Puerto Rico w Dorado Beach, w Ritz-Carlton Reserve Hotel, gdzie wraz z zespołem był odpowiedzialny za otwarcie hotelu po renowacji niezbędnej po huraganie w 2018 r. Po 16 latach powrócił do Polski, aby wykorzystać swoje doświadczenie w InterContinental Warszawa. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *