Maty CWS – zawsze czyste wejście

Czyste wejście to wizytówka firmy, a utrzymanie czystości w miejscu, przez które przewijają się codziennie setki osób nie jest zadaniem łatwym. Odpowiednim rozwiązaniem są specjalne maty wejściowe CWS, dostępne również w usłudze „wynajem czystości”, która zdejmuje z klienta obowiązek ich czyszczenia i konserwacji.


 

Maty najczęściej umieszczane są przy wejściach do budynków, w holach
i korytarzach, przy wejściach do windy, w szatniach bądź w zakładach produkcyjnych – skutecznie zapobiegając wnoszeniu i rozprzestrzenianiu się brudu ulicznego. Co więcej, dzięki ich zastosowaniu zmniejszają się koszty przeznaczone na sprzątanie, a podłogi na dłużej zachowują swój ładny wygląd.


 

Maty CWS wykonane są ze specjalnego splotu włókien High Twisted Nylon 6.6, osadzonego
na gumowym podłożu. Dzięki temu zatrzymują nawet 90% brudu suchego oraz 70% brudu mokrego wnoszonego do budynku z zewnątrz. Jakość materiałów sprawia, iż są one wyjątkowo trwałe, zapewniając schludny wygląd mimo intensywnego użytkowania.


 

Dodatkowo CWS-boco posiada w swojej ofercie tzw. logo maty. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta na macie można umieścić logo firmy, wizerunek produktu czy slogan reklamowy. Maty mogą zatem służyć jako element identyfikacji wizualnej firmy bądź nośnik reklamowy.  Ponadto klient może dowolnie wybrać kształt mat, odpowiedni do przestrzeni, w jakich mają być wyłożone.


 

W miejscach takich jak centra handlowe, hotele czy restauracje efektywnym rozwiązaniem jest zastosowanie tzw. trzech stref czyszczenia. Jest to dopasowana indywidualnie kombinacja zestawu aluminiowych wycieraczek profilowych oraz nylonowych mat wejściowych, które zapewniają skuteczną ochronę przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Pierwsza strefa odpowiedzialna jest za usuwanie najcięższych zabrudzeń. Obejmuje wycieraczki o profilu szczotkowym i gumowym, umieszczane najczęściej na zewnątrz lub w wejściach zadaszonych. Druga strefa zajmuje się tzw. średnimi zanieczyszczeniami. Obejmuje wycieraczki o profilu rypsowym, rozkładane najczęściej wewnątrz budynku. Natomiast ostatnia strefa to maty nylonowe, odpowiedzialne za ostateczne suszenie.


 

Maty wejściowe CWS mogą być wynajmowane w oparciu o tzw. „leasing czystości”. Polega on na dzierżawie produktów, dzięki czemu klient nie obciąża ich zakupem swojego budżetu. W okresie trwania umowy serwis CWS-boco jest odpowiedzialny za ich regularne pranie, dostawy oraz konserwację. Dzięki temu maty mają zawsze nienaganny wygląd, stając się prawdziwą wizytówką firmy i budynku.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *