Ponad 50 ośrodków SPA dostępnych w ofercie Vivabox Wellness & SPA

Sodexho Pass Polska, ekspert w zakresie motywacji partnerów biznesowych wprowadził specjalną ofertę dla firm, które chcą budować lojalność swoich klientów i kontrahentów oferując im zabiegi SPA. Firma Sodexho Pass wprowadziła specjalny zestaw podarunkowy - Vivabox Wellness & SPA. Składa się on z przewodnika po świecie zdrowia i urody, kremu do rąk marki Planet SPA od Avon oraz Certyfikatu Podarunkowego umożliwiającego wymianę na wybrany zabieg w jednym z 51 niezależnych ośrodków SPA w całej Polsce.


 

Wśród ośrodków, które podjęły współpracę z Sodexho Pass znajdują się między innymi Instytuty Yasumi, Forum Men’s SPA, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, Hotele: Faltom, Klimczok, SPA Dom Zdrojowy, Sympozjum Kryształowe SPA oraz Perła Południa. Każdy ze współpracujących partnerów wyselekcjonował ze swojej oferty kilka zabiegów, które są udostępnione w ofercie dla klientów korzystających z Vivabox. Dzięki temu użytkownicy Vivabox Wellness & SPA mogą wymienić swój Certyfikat Podarunkowy zarówno na zabiegi pielęgnacyjne i oczyszczające, masaże twarzy i całego ciała jak i kompleksowe pakiety zawierające aromatyczne kąpiele, kosmetykę ciała, peelingi, a także usługi manicure i wizyty w saunie oraz solarium.


 

Zestaw Vivabox Wellness & SPA dostępny jest w dwóch wariantach - Heaven i Paradise - które różnią się zakresem zabiegów udostępnianych użytkownikom. Vivabox Wellness & SPA Heaven kosztuje 199 zł, a Vivabox Wellness  & SPA Paradise – 299 zł.


 

„W branżach typowo kobiecych takich jak reklama, kosmetyki, odzież czy wyroby luksusowe stale poszukiwane są nowe pomysły na akcje promocyjne, spójne z wizerunkiem danej marki. Zabiegi SPA i Wellness to coraz częściej wybierane formy nagradzania klientów, stąd nasza nowa propozycja. Cieszymy się, że pozyskaliśmy do współpracy kilkadziesiąt prestiżowych ośrodków i salonów zlokalizowanych w całej Polsce, o bardzo wszechstronnej ofercie i świadczące usługi na bardzo wysokim poziomie”. – mówi Katarzyna Jasińska, Project Manager Vivabox, Sodexho Pass Polska.


 

Oprócz Wellness & SPA, Sodexho Pass oferuje zestawy Vivabox w dwóch innych kategoriach: alkohole (wina i Browna Spirits) oraz perfumy. W kategorii wina oferowany jest wybór win z rodziny Gallo oraz wino musujące Asti Cinzano, natomiast w kategorii Brown Spirits - Jim Beam, Teacher’s, Grant’s, Metaxa 5*. W kategorii Perfumy zestawy Vivabox dostępne są w trzech wersjach: Kolekcja dla Niej, Kolekcja dla Niego, Kolekcja dla Niej i dla Niego (m.in. Givenchy, Escada, Boss, Guerlain, Jean Paul Gaultier, Ermenegildo Zegna). Zestawy Vivabox z alkoholami dostępne są w sklepach sieci Carrefour natomiast zestawy Vivabox z perfumami - w salonach Sephora.

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *