Hotel SPA z piątą gwiazdką

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie otrzymał decyzją Marszałka województwa warmińsko-mazurskiego piątą gwiazdkę. Wymogi jakie są stawiane obiektom tej kategorii nie jednego przyprawiają o zawrót głowy. Hotelowi SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie udało się osiągnąć cel, dołączając do prestiżowego grona najbardziej luksusowych hoteli w Polsce. Tym samym stał się pierwszym obiektem tak wysoko skategoryzowanym w regionie Warmii i Mazur.

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylweskie otworzył się wiosną 2006 roku jako obiekt luksusowy, przeznaczony dla wymagających gości. - Zakładaliśmy, że od samego początku będziemy spełniać najwyższe standardy - wyjaśnia dyrektor Krzysztof Kaczmarek. - I chociaż od strony technicznej hotel spełniał wymogi pozwalające ubiegać się o piątą gwiazdkę, to chcieliśmy osiągnąć najwyższy poziom w zakresie serwisu i standardów obsługi klienta. Możliwe to było poprzez stworzenie zgranego zespołu skłądającego się z wysoko wykwalifikowanego personelu. A to wymagało czasu. Dzisiaj zamierzony cel został właśnie przypieczętowany decyzją o podniesieniu kategorii. Oczywiście ma to również dla nas wymiar prestiżowy.


W Polsce jest niespełna 30 hoteli pięciowiazdkowych, ale większośc z nich to hotele miejskie, w których zatrzymują się biznesmeni czy zamożni turyści podróżujący najczęściej samolotem. Natomiast pięciogwiazdkowe obiekty spa, o charaterze wypoczynkowym, można policzyć na palcach jednej ręki.


Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie jest członkiem dwóch międzynarodowych i prestiżowych organizacji - International SPA Association i Premium SPA Resorts oraz posiadaczem certyfikatu jakości w najwyższej kategorii Premium Quality od niezależnego Niemieckiego Stowarzyszenia Wellness. Ponadto uzyskał rekomendację miesięcznika Forbes oraz nagrodę SPA Prestige Awards w kategorii Najlepszy Hotel SPA & Wellness.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *