Kuryer Degustatora

Z początkiem roku, wytwórnia Z. Kozuba i Synowie przygotowała niespodziankędla koneserów alkoholi, w postaci kilkustronicowego magazynu „Kuryer Degustatora”.


W pierwszym numerze: zapowiedź nowej marki, która z początkiem roku zagościła na polskim rynku, informacje o nagrodach przyznanych nalewkom z wytwórni Z. Kozuba i Synowie, oraz wiele informacji dotyczących wysokiej jakości alkoholi i nie tylko. Kuryer Degustatora dostępny będzie bezpłatnie tylko w najlepszych sklepach z alkoholami.


Kozuba Premium Selection - nowa wykwintna marka

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów firma Poltrex wprowadza na rynek nową markę Kozuba Premium Selection. Nowa marka została stworzona specjalnie na potrzeby nowej działalności firmy, tj. importu i dystrybucji specjalnie dobieranych alkoholi najwyższej jakości z całego świata, pochodzących z niewielkich, często rodzinnych firm.

Za każdym z proponowanych przez Kozuba Premium Selection alkoholi kryje się niezwykła opowieść o ludziach, którzy go tworzyli, tradycji przekazywanej z ojców na synów a także o wieloletnim doświadczeniu.

Pod nową marką – Kozuba Premium Selections -pojawiły się, z początkiem roku,: Broker’s Gin, Elements Eight Rum oraz stworzone z myślą o paniach Wódka Pinky oraz likiery Tequila Rose.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *