Warsztaty z Dori Soukup “Sukces Twojego Spa w roku 2009. Sprostać wyzwaniom trudnych czasów”

 Już 25 – 27 maja, w hotelu Stok**** wybitna specjalistka branży Spa, Dori Soukup poprowadzi kolejne warsztaty dla kadry zarządzającej ośrodkami Spa. Tak jak poprzednie warsztaty przeprowadzone jesienią zeszłego roku, będzie to wydarzenie na rynku Spa&Wellness i będzie doskonałą okazją do zintegrowania środowiska związanego branżą Spa.

 


W czasach recesji, która objawia się spadkami sprzedaży i zysków, szansę na rozwój i przewagę konkurencyjną mają obiekty, które pracują w sposób zorganizowany, optymalny i sprawny. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek właściciele, dyrektorzy, managerowie Spa potrzebują wskazówek, jak skutecznie zarządzać ośrodkiem Spa&Wellness i przystosować się do nowych, niełatwych warunków.


 

Dlatego zapraszamy do udziału w warsztatach “Sukces Twojego Spa w roku 2009. Sprostać wyzwaniom trudnych czasów”, które organizuje Supernova Akademia Spa wraz z InSPAration Management. Warsztaty poprowadzi ekspert z międzynarodową renomą - wybitny specjalista branży Spa - Dori Soukup. Podczas warsztatów zdradzi ona sekrety dotyczące strategii, metod i nowych sposobów zarządzania obiektem Spa, które przynoszą najlepsze efekty w aktualnych realiach rynkowych. Zaprezentuje sprawdzone rozwiązania zapewniające sukces Twojego Spa.


 

Podczas warsztatów uczestnicy poznają m.in.:

nowe trendy w branży Spa

jak zaplanować i stworzyć koncepcję Spa, które odniesie sukces

zasady tworzenia strategii finansowej

działania, które gwarantują wzrost przychodów Spa

skuteczną metodę rekrutacji pracowników

innowacyjne systemy wynagradzania i motywowania pracowników

najlepsze wzorce dostępne w zakresie obsługi Gości Spa

jak być lepszym liderem i prowadzić zespół nastawiony na osiąganie wyników

 


Pełną informację o warsztatach wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.akademiaspa.pl


 

Zachęcamy do udziału w jedynych w Polsce, profesjonalnych warsztatach dla kadry zarządzającej obiektami Spa i korzystania z międzynarodowych doświadczeń i unikatowej wiedzy prowadzącej Dori Soukup.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *