Hotel Sheraton Poznan ma nowego Dyrektora Generalnego

Marco Foelske objął stanowisko Dyrektora Generalnego hotelu Sheraton Poznan, zastępując na tym stanowisku Ivę Trifonov, która zarządza obecnie obiektem Sheraton Sopot Conference Center & Spa.

Do momentu objęcia stanowiska w hotelu Sheraton Poznan, Marco Foelske odpowiadał za działalność operacyjną hotelu Sheraton Warsaw, gdzie pełnił funkcję Resident Managera.


Marco Foelske posiada bardzo bogate doświadcznie w branży hotelarsko - gastronomicznej. Swoją karierę rozpoczynał w 1985 r. od stanowiska barmana. W ciągu wielu lat pracy
w różnych hotelach na świecie, przeszedł przez szereg różnych stanowisk: od zastępcy szefa ds. gastronomii, poprzez dyrektora ds. gastronomii aż do dyrektora operacyjnego.


„Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu hotelu Sheraton w Poznaniu. Moja poprzedniczka zbudowała tu silny zespół profesjonalistów, pełnych pasji i zaangażowania. Poza tym bardzo podoba mi się miasto Poznań, byłem tu już kilkakrotnie z moją rodziną i od samego początku poczuliśmy się tu bardzo dobrze”– powiedział Marco Foelske.


Marco Foelske jest absolwentem Heidelberg Management School w Niemczech, gdzie uzyskał dyplom MBA. Ponadto zdobywał wiedzę na licznych kursach, dzięki którym zdobył doskonałe umiejętności menedżerskie.


Marco podkreśla, że czuje się obywatelem świata. Mieszkał w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Turcji, Szwajcarii, Niemczech i w Polsce. Jego ulubionym zajęciem jest podróżowanie, a sposobem na relaks po pracy - pływanie. Jako osoba od lat związana
z gastronomią uwielbia dobrą kuchnię, poza tym fascynuje go kino oraz teatr


Marco Foelske biegle posługuje się jez. angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Ma żonę
i dwoje dzieci.


Hotel Sheraton Poznan jest jedynym pięciogwiazdkowym obiektem, zlokalizowanym
centrum Poznania. Posiada 181 pokoi, w tym 13 apartamentów. W hotelu znajduje się 6 sal konferencyjnych, fitness center z basenem, 2 restauracje, bar oraz kawiarnia. Sheraton Poznan Hotel zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznan Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz najnowszy – Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.

www.sheraton.pl/poznanKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Hotel Sheraton Poznan ma nowego Dyrektora Generalnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *