Kozi Gród przyjazny matce i dziecku

Położony na Kaszubach Kozi Gród to hotel, który jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Hotel to komfortowe miejsce, zapewniające kobietom w ciąży oraz rodzinom z dziećmi niezbędne wygody podczas pobytu, jak również wiele dodatkowych atrakcji, które pobyt urozmaicą.

 

Pokój hotelowy może posiadać na życzenie Gości łóżeczko dla małego dziecka, dodatkowe poduszki i koce, podgrzewacz do butelek, czajnik, plastikowe naczynia i sztućce dla dzieci, zabezpieczenia kontaktów oraz przewijak (nakładka na łóżko lub blat w łazience).


Łazienka hotelowa może na życzenie Gościa zostać wyposażona w dodatkowe ręczniki dla dzieci, wanienkę do kąpieli dziecka, matę antypoślizgową pod prysznicem oraz plastikową miskę do prania.


Recepcja hotelu posiada aktualne telefony do najbliższego lekarza pierwszego kontaktu, pediatry, ginekologa oraz pielęgniarki oraz aktualny kontakt do najbliższej apteki.


W hotelu znajduje się kącik zabaw dla dzieci, a na terenie hotelowego ogrodu plac zabaw oraz piaskownica na świeżym powietrzu, mini ZOO oraz staw rybny wyposażony w rower wodny oraz umożliwiający wędkowanie. Hotelowa restauracja posiada specjalne dania dla dzieci, krzesełka dla maluchów, malowanki/łamigłówki i kredki zajmujące dzieci w czasie oczekiwania na posiłek, podgrzewacz do butelek i słoiczków (na życzenie) oraz plastikowe naczynia i sztućce (na życzenie).


Dodatkowo Park Ekstremalnej Rozrywki Koziego Grodu dysponuje quadami dla dzieci. W hotelu istnieje możliwość zorganizowania sali kinowej (puszczanie filmów oraz bajek), wypożyczenia gier planszowych oraz sprzętu sportowego, wypożyczenia rowerów wraz z fotelikami na rowery oraz rowerków dla dzieci, możliwość wynajęcia sprawdzonej, fachowej opiekunki do dzieci, organizacji programu animacyjnego dla dzieci w różnym wieku, stworzenia programów sportowych i rekreacyjnych dla starszych dzieci w wieku szkolnym, możliwość nauki pływania z instruktorem (ratownikiem) oraz nauki gry w tenisa.


W związku z zadbaniem o wszelkie wygody niezbędne przebywającym w hotelu kobietom w ciąży oraz rodzinom z dziećmi Hotel Kozi Gród chce przystąpić do II Edycji Akcji 2009/2010 Hotel Przyjazny Matce i Dziecku, która jest organizowana przez portal hotelenet.com.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *