New Cottage prezentuje nowe oblicze białej zastawy stołowej w segmencie modern country

Villeroy & Boch:

Natura,  nowoczesny styl życia,  modny design –

New Cottage prezentuje nowe oblicze białej zastawy stołowej w segmencie modern country 


Biała zastawa stołowa o ekstrawaganckich formach to niezaprzeczalny dyktator trendów ostatnich lat. Porcelanowe elementy przybierają tak fantazyjne kształty, że wręcz oszałamiają. W odpowiedzi na ten trend Villeroy & Boch wprowadza na rynek oryginalną kolekcję zastawy stołowej New Cottage, która pozwala zapanować nad chaosem form i ponownie zdefiniować białą zastawę stołową w segmencie modern country – w sposób subtelny i jednocześnie bezpretensjonalny.

 


New Cottage nie bazuje na przelotnych trendach, ale na tradycji i ponadczasowych wartościach. Firmie Villeroy & Boch udało się opracować formę, która wykorzystuje harmonizujące ze sobą kształty inspirowane naturą i sprawia wrażenie delikatnej, a przy tym doskonale odpowiada potrzebom nowoczesnego stylu życia. Inspirowana pięknem ogrodów, New Cottage reprezentuje nowy trend, swojski i pełen spokoju. Pod hasłem „zdrowa dieta” w ramach kolekcji oferowana jest także seria naczyń do serwowania dań, która łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i wygodę użytkowania. Odznacza się ona szczególną delikatnością, lekkim i nowoczesnym designem i przedstawia ideę country w czarującym, zmysłowym stylu: łagodne, organiczne formy naczyń przypominają  liście.

 


Osoby, które przywiązują wagę do tradycyjnych wartości, ale zarazem nie uciekają od nowoczesności, z pewnością zachwycą się kształtami New Cottage. Produkty te – bliskie naturze i jednocześnie prezentujące wyszukane wzornictwo – pozwolą pięknie nakryć stół, a tym samym wykreować harmonijne otoczenie o indywidualnym charakterze. 


 

Seria New Cottage obejmuje zastawę stołową z porcelany fine china – gładką białą lub dekorowaną przy użyciu techniki litograficznej. Uzupełnienie kolekcji stanowią elementy przeznaczone do serwowania sałat. Wszystkie wspomniane produkty można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce. W ramach kolekcji oferowane są również sztućce wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 oraz kryształowe kieliszki, które także można myć w zmywarce.

 


New Cottage Basic – biała zastawa wyróżniająca się subtelną elegancją

 

Zupełnie gładka seria New Cottage Basic została pomyślana jako „kobieca” biała zastawa, którą cechują elegancja, harmonia i lekkość. Naczynia odznaczają się subtelnym urokiem i robią szczególne wrażenie dzięki delikatnej, organicznej formie. Wszystkie kształty doskonale ze sobą współgrają. Płynne przejście między dnem a brzegiem talerzy przywodzi na myśl formę filiżanki. Talerze śniadaniowe, obiadowe i do zupy są dostępne w formie okrągłej lub owalnej, podczas gdy filiżanki i spodki są tylko okrągłe. Atrakcyjnym akcentem naczyń są uchwyty przypominające stylizowany liść.

 


Green Garland – dekorowana wersja New Cottage Basic

 

Green Garland to nazwa zdobionej wersji New Cottage Basic, która interpretuje styl modern country, osiągając efekt naturalności i zarazem elegancji. Delikatne odcienie zieleni stopniowo przechodzące w biel połączono z liśćmi i białymi, czerwonymi oraz żółtymi kwiatami bzu, uzyskanymi przy użyciu techniki akwarelowej. To wszystko nadaje zastawie romantyczny charakter. Talerze występują w dwóch wersjach zdobień. Okrągłe mają pastelowy, żółtozielony pas na brzegach, podczas gdy owalne talerze dekoruje cienka zielona lamówka.

 


 


New Cottage Special Serve Salad – produkty do przygotowywania i serwowania

 

Linia Serve Salad, która obejmuje wybrane produkty do przygotowywania i podawania posiłków, została stworzona pod hasłem „zdrowa dieta”. Mimo że powstała z myślą o sałatach, doskonale nadaje się do serwowania także innych potraw, takich jak makarony czy zupy. Misy i półmiski prezentują fantazyjne kształty liści, podkreślając naturalny urok serii New Cottage.

 


Sztućce New Cottage – lekkość i siła

 

Doskonałe połączenie filigranowej lekkości z wytrzymałością i siłą – sztućce New Cottage to interpretacja angielskiej klasyki o współczesnym wydźwięku. Trzonek noża, przypominający uchwyt rewolweru, charakteryzuje się oryginalnym designem oraz wygodą w trzymaniu. Przyciągające wzrok, nietypowe uchwyty występują we wszystkich elementach, tworząc subtelną i elegancką formę o łagodnych liniach. Sztućce (łącznie z monoblokowymi nożami) są kute ze stali nierdzewnej 18/10 i można je myć w zmywarce. Oferowane są pojedynczo lub w kompletach 24- i 30- elementowych.


 

New Cottage Glasses – stylizowane kształty i struktura liści na szkle

 

Kryształowe kieliszki z reliefem stanowią dopełnienie kolekcji New Cottage, jak również  wielu innych serii w stylu country. Dodają one świeżości aranżacji stołu: design jest tu grą stylizowanych kształtów i struktury liści, co zaowocowało charakterystycznym wyglądem, który promieniuje wyszukaną elegancją. Forma kieliszków, zwłaszcza solidna nóżka, przywodzi na myśl klasyczne puchary. Szkło New Cottage można myć w zmywarce.

 

New Cottage Basic / New Cottage Special Serve Salad

·         porcelana fine china

·         można myć w zmywarce

·         można używać w mikrofalówce

 

 

Green Garland

·         porcelana fine china

·         dekorowana przy użyciu techniki litograficznej

·         można myć w zmywarce

·         można używać w mikrofalówce

 

Sztućce New Cottage

·         stal nierdzewna 18/10, polerowana

·         wszystkie sztućce kute

·         trzonek noża wykonany z jednego kawałka metalu (monobloku)

·         można myć w zmywarce

·         dostępne pojedynczo lub w kompletach 24- i 30-elementowych

 

New Cottage Glass

·         szkło kryształowe z reliefem

·         można myć w zmywarce


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *