Romantyczny ślub w Młynie Klekotki resort & spa

Nastrojowe wnętrza mazurskiego hotelu Młyn Klekotki resort & spa wraz z urokliwym ogrodem stanowią wyjątkową oprawę dla uroczystości ślubnych.
Specjalnością obiektu są ekskluzywne pobyty rodzinne połączone ze ślubem
i kameralnym przyjęciem.


W polskiej kulturze wesele kojarzy się z huczną, całonocną zabawą. Przybywa jednak par, które zamiast tradycyjnego przyjęcia weselnego wybierają kameralną uroczystość w gronie najbliższej rodziny. Z myślą o nich Młyn Klekotki resort & spa przygotował propozycję luksusowych pobytów rodzinnych z ceremonią zaślubin i uroczystym obiadem.


Tak ważną w życiu uroczystość jak ślub warto uczcić w wyjątkowej scenerii. Młyn Klekotki resort & spa na Mazurach jest idealnym miejscem dla osób poszukujących kameralnej i romantycznej atmosfery. Do dyspozycji gości pozostaje restauracja z ogrodem zimowym oraz przytulna sala kominkowa. Ceremonię zaślubin oraz przyjęcie dla rodziny można zorganizować również w plenerze – nad jeziorem, w ogrodzie lub w miejscu biesiadnym pod 600-letnim dębem. W przypadku ślubu kościelnego narzeczeni mogą zdecydować się na uroczystość w jednym z okolicznych wiejskich kościołów z XVIII i XIX wieku.


Pobyt w hotelu Młyn Klekotki resort & spa to także prawdziwy relaks dla ciała i duszy. W cenie pokoju goście mogą skorzystać z sauny szwedzkiej, łaźni parowej z aromaterapią oraz fototerapii. Aby w pełni odpocząć i zregenerować siły, warto także skorzystać z masaży
i zabiegów pielęgnacyjnych w kameralnym SPA.


Profesjonalna obsługa hotelu zadba o każdy szczegół uroczystości, zapewniając oprawę muzyczną, stylową aranżację wnętrz, sesję fotograficzną oraz transport. W oparciu
o preferencje państwa młodych szef kuchni skomponuje wyjątkowe menu. Uroczysty charakter przyjęcia podkreśli wino z hotelowej winnicy. Oryginalnym zakończeniem wieczoru może być wizyta w jacuzzi w środku lasu. Gorąca kąpiel pod gwiazdami z butelką szampana na długo pozostanie w pamięci nowożeńców.


Młyn Klekotki resort & spa mieści się w odrestaurowanym majątku młyńskim z XVII wieku. Oprócz stylowych uroczystości ślubnych hotel organizuje również przyjęcia zaręczynowe, wieczory panieńskie oraz pobyty rocznicowe.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *