Największe centrum konferencyjne w Trójmieście już otwarte!

Hotel Sheraton Sopot Conference Center  & Spa otworzył oficjalnie centrum konferencyjno - bankietowe o powierzchni 4000m2


 

Centrum konferencyjne hotelu Sheraton Sopot mieści się w Domu Zdrojowym, który powstał w ramach inwestycji Centrum Haffnera. Atrakcją obiektu jest elegancka sala balowa Marco Polo o wysokości 15 m i powierzchni 360 m.kw. Powierzchnia sali stwarza szeroką gamę możliwości aranżacji wnętrza, a zatem moga tu być organizowane kogresy, bale, wesela, ale również kameralne koncerty. Centrum składa się z 10 przestronnych, nowocześnie wyposażonych sal o łącznej powierzchni powyżej 4000 m.kw. Ponadto w centrum konferencyjnym znajduje się aula multimedialna – Christopher Columbus o powierzchni 560 m.kw., która jest w stanie pomieścić 650 osób, ale też może być podzielona na 4 mniejsze. Dodatkowo w centrum konferencyjnym znajdują się: profesjonalny boardroom i 7 mniejszych sal konferencyjnych. Wszystkie te sale dysponują światłem dziennym. 


 

Nowootwarte centrum konferencyjne jest największym tego rodzaju obiektem
w Trójmieście. Doskonale nadaje się do organizacji zarówno profesjonalnych spotkań jak i dużych imprez. Wszystkie sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. W połączeniu z zapleczem noclegowym o najwyższym standardzie, sopocki Sheraton umożliwia organizację przedsięwzięć na największą skalę.


 

Jak twierdzi Iva Trifonov, dyrektor hotelu Sheraton Sopot Conference Center & Spa kompleksowość usług obiektu to jeden z jego największych atutów.

„Większość ludzi kojarzy markę Sheraton głównie z luksusowymi hotelami. Sheraton Sopot to nie tylko hotel, to także nowoczesne centrum konferencyjne, luksusowe spa, jak i ekskluzywne restauracje. Myślę, że połączenie centrum biznesowo-konferencyjnego z zapleczem rozrywkowo - wypoczynkowym stwarza szerokie możliwości i uatrakcyjnia nasza ofertę.”


 

Podstawowy pakiet konferencyjny hotelu Sheraton Sopot Conference Center & Spa obejmujący wynajem sali, dwie przerwy kawowe oraz lunch z napojami kosztuje 175 PLN od osoby.


 

Hotel Sheraton Sopot, Conference Center & Spa jest najnowszym pięciogwiazdkowym obiektem hotelowo – konferencyjnym w Sopocie. Hotel posiada 189 pokoi oraz ekskluzywne piętro Club Floor, na którym znajdują się apartamenty, pokoje  o podwyższonym standardzie oraz Club Lounge. W hotelu znajduje się restauracja Wave, 512 Bar & Lounge, Wine Cube, Kids Club oraz lobby z przestrzenią Link@Sheraton, oferującą komputery  i bezpłatny dostęp do internetu.  Do końca sierpnia 2009, hotel Sheraton Sopot, Conference Center & Spa rozszerzy swoją ofertę o luksusowe spa, Restauracje InAzia, Piwnice Win Vinoteque oraz Bar Rotunda.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *