Nowa wersja HotelCalculator.com ze 100 000 hoteli już online

Wraz z 1 urodzinami porównywarka hoteli HotelCalculator.com (http://www.hotelcalculator.com) zyskuje nowe oblicze. Serwis został rozbudowany tak, aby jeszcze bardziej ułatwić klientom znalezienie hotelu w najlepszej możliwej cenie.


Użytkownik HotelCalculator.com może błyskawicznie porównać oferty hotelowe dostępne w ponad 20 wiodących serwisach rezerwacyjnych, takich jak Booking.com, Venere.com czy Agoda.com.

W nowej wersji HotelCalculator.com znajdujemy interaktywne listy hoteli, które można dowolnie zawężać w zależności od oczekiwań. W zaledwie kilka kliknięć zyskujemy dostęp do listy hoteli, które rzeczywiście odpowiadają naszym potrzebom.

Klienci HotelCalculator.com podróżujący z dziećmi zazwyczaj oczekują, że hotel zaoferuje pokoje dla niepalących, a podróżujący służbowo często nie mogą obejść się bez dostępu do internetu. Korzystając z mechanizmu HotelCalculator.com użytkownik wśród wielu kryteriów dotyczących udogodnień w pokoju może dodatkowo określic położenie oraz kategorię hotelu jakiego poszukuje.

Narzędzia wspomagające wyszukiwanie okazują się bezcenne ,gdy poszukujemy obiektu w tak popularnych miastach jak Londyn (1502 hotele), Rzym (2129 hoteli), Wenecja (1226 hoteli) czy Praga (1041 hoteli).

"Włożyliśmy dużo wysiłku, aby znalezienie najlepszego hotelu, a następnie najlepszej oferty było możliwie łatwe i intuicyjne. W kolejne urodziny Hotelcalculator.com również zaskoczymy naszych klientów" podsumowuje Miłosz Belter, Product Manager HotelCalculator.com

HotelCalculator.com porównuje ceny w ponad 100 000 hoteli zlokalizowanych w 13 000 miast na całym świecie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Nowa wersja HotelCalculator.com ze 100 000 hoteli już online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *