Kozi Gród w trosce o pupila.

Położony na Kaszubach Kozi Gród to hotel, który jest miejscem dbającym o zadowolenie wszystkich swoich Gości, zarówno tych dorosłych, tych najmłodszych, jak również tych czworonożnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, którzy nie chcieli rozstawać się ze swoimi psami w trakcie spędzania urlopu podjęliśmy współpracę z firmą Canac, oferującą kompleksowe usługi dla zwierząt.


Kozi Gród znajduje się 11km od miejscowości Kolbudy, w której Centrum Edukacji Kynologicznej Canac prowadzi hotel dla zwierząt oferujący całodobową lub kilkugodzinną opiekę nad psem w komfortowych warunkach, jak również szkolenia grupowe i indywidualne, porady behawioralne, edukacyjne zajęcia dla dzieci z udziałem psa, salon stylizacji psów, fotografikę kynologiczną oraz inne usługi dla czworonogich przyjaciół człowieka.

 
Współpraca nawiązana pomiędzy Kozim Grodem a Centrum Canac umożliwia Gościom hotelu spędzającym urlop na Kaszubach zaoferowanie urlopu swojemu pupilowi.  

 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *