Powstanie 206-pokojowy Hotel Park Inn Wrocław

Sieć Rezidor Hotel Group, jedna z najszybciej rozwijających się firm hotelarskich na świecie, ogłosiła powstanie hotelu Park Inn Wrocław. Otwarcie tego 206-pokojowego hotelu klasy biznes zostało zaplanowane na początek 2012 roku, czyli w sam raz na finały Mistrzostw Europy w piłce nożnej, których gospodarzem będzie Polska wraz z Ukrainą.


“To jest nasz drugi Park Inn w Polsce po hotelu Park Inn Kraków” mówi Kurt Ritter, Prezydent i Dyrektor Zarządzający sieci Rezidor. „Tym samym zwiększa to nasze port folio w Europie Wschodniej do 75 hoteli i 18.000 pokoi istniejących lub będących w fazie budowy – dając tym samym jasny znak dużej wagi jaką przywiązujemy do tego rozwijającego się rynku”.


„Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z nawiązania współpracy z tak uznaną na świecie marką hotelarską”- mówi pan Mirosław Nelle, właściciel Przedsiębiorstwa Ogólnobudowlanego Nelle, uznanej na rynku Wrocławskim firmy budowlano-deweloperskiej. „Mając na uwadze dotychczasowe osiągnięcia Hoteli sieci Rezidor na świecie i w Polsce, jesteśmy przekonani, że zawarta przez nas długoletnia Umowa o Zarządzanie okaże się sukcesem dla naszych Firm i trwale wpisze się w rozwój hotelarstwa we Wrocławiu.”


Atutem Hotelu Park Inn Wrocław będzie niewątpliwie jego położenie - zaraz przy głównej drodze biegnącej z centrum Wrocławia do autostrady łączącej Kraków, Katowice, Czechy i Niemcy. Hotel Park Inn Wroclaw stanie się hotelem międzynarodowej marki leżącym najbliżej głównej drogi dojazdowej do Wrocławia od południa, jak również najbliżej międzynarodowego lotniska imienia Mikołaja Kopernika oraz „węzła bielańskiego” i największego skupiska firm produkcyjnych w Regionie.

 

Oprócz 206 nowocześnie i kolorowo zaprojektowanych i obszernych pokoi w stylu marki Park Inn, Hotel będzie oferował również Restaurację i Bar. Klienci biznesowi z pewnością docenią rozległe centrum konferencyjno-bankietowe o powierzchni ponad 800 m2, centrum fitness, jak również duże powierzchnie parkingowe dla samochodów osobowych oraz autokarów.

 

Autorem projektu architektonicznego Hotelu jest uznane wrocławskie Biuro Architektoniczne „Bzdęga-Wiśniewski”. Odpowiedzialnym za doprowadzenie do zawarcia umowy pomiędzy inwestorem a siecią Rezidor była firma HS Consulting z Krakowa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *