Nowy Dyrektor Generalny hotelu Le Meridien Bristol

Pan Michael Goerdt 26 sierpnia 2009 objął ponownie stanowisko Dyrektora Generalnego stołecznego hotelu Le Meridien Bristol.


 


Michael Goerdt z przemysłem hotelarskim związany jest od 30 lat i w swojej karierze zawodowej kierował wiodącymi hotelami w Rosji, Egipcie, Niemczech i w Polsce. Po raz pierwszy Michael Goerdt zarządzał hotelem Bristol przez pierwszych 5 lat (1992 – 1997) od otwarcia hotelu po ostatnim remoncie generalnym.


 

Tym razem do Warszawy Pan Goerdt przyjechał z Zagrzebia gdzie przez ostatnie 3 lata zarządzał hotelami Westin, Sheraton i Four Points.

 


Michael Goerdt jest z pochodzenia Niemcem, biegle włada językiem niemieckim, angielskim, francuskim i rosyjskim. Ma żonę Polkę i 9-letniego syna.


 

Hotel Le Meridien Bristol należy do sieci Starwood Hotels & Resorts, która w Polsce zarządza również hotelami Sheraton Warsaw, Sheraton Poznań, Sheraton Kraków, Sheraton Sopot Conference Center & Spa i The Westin Warsaw. Starwood Hotels & Resorts łącznie oferuje ponad 1500 pokoi i zatrudnia ponad 1100 osób.

WWW.lemeridien.com/warsaw


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *