Górskie Resorty z Profitroomem


Profitroom, dostawca technologii rezerwacyjnych dla większości polskich hoteli, rozpoczął współpracę z grupą hotelową Górskie Resorty, w skład której wchodzi dziesięć obiektów z ponad 1,8 tys. pokoi.

Górskie Resorty to jedna z największych grup hotelowych w Polsce, której hotele znajdują się w Karpaczu, Łomnicy k. Karpacza, Szklarskiej Porębie, Wiśle i Świeradowie- -Zdroju. – Szukaliśmy dostawcy usług, który zapewni nam profesjonalne wsparcie w generowaniu jak największej liczby rezerwacji bezpośrednich. Oprócz planowanych nowych inwestycji hotelowych dążymy do maksymalizacji direct bookingu w obecnie funkcjonujących obiektach – mówi Wojciech Piotrowski, revenue & e-commerce director Górskich Resortów. Zakres współpracy przedstawia Bartosz Sułecki, chief commercial officer Profitroom: – Hotele znajdujące się w grupie korzystają z całości kompleksowych rozwiązań znajdujących się w Profitroom Suite. Oprócz silnika rezerwacji Profitroom Booking Engine 360 są to m.in. strony internetowe czy channel manager. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *