Otwarcie hotelu angelo w Jakaterynburgu

Dziś Warimpex przekazał prowadzenie hotelu angelo w Jekaterynburgu spółce Vienna International. Warimpex, będący giełdową spółką deweloperską oraz specjalizujący się w projektach hotelarskich, rozpoczął budowę czterogwiazdkowego hotelu na terenie portu lotniczego Jekaterynburg-Kolcowo niemal 18 miesięcy temu. Hotel dysponujący 211 pokojami, jest własnością Warimpexu i rosyjskiej Renova Group.Rosyjski holding Renova - większościowy udziałowiec portu lotniczego Jekaterynburg-Kolcowo - zawarł ze spółką Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG umowę joint venture dotyczącą wspólnego przedsięwzięcia, które obejmuje dwa hotele - Liner i angelo - znajdujące się na terenie portu lotniczego. "Dzisiejsze otwarcie to ważna realizacja kolejnego znaczącego projektu, który razem z naszym długoletnim partnerem - Vienna International - ukończyliśmy na rozwijającym się rynku rosyjskim. Na tym obiecującym rynku dostrzegamy olbrzymi potencjał długofalowego wzrostu" - powiedział Franz Jurkowitsch, Dyrektor Generalny Warimpexu.
Natomiast Eugene Chudnovsky, Dyrektor Inwestycyjny spółki Renova Project Ltd., wypowiada się na temat otwarcia i udanej współpracy ze strukturą partnerską udziałowca następująco: "Z największą przyjemnością stwierdzamy, że połączenie wzajemnie uzupełniających się doświadczeń, jakie dzielą ze sobą nasze koncerny, nabrało realnego kształtu w tym wspaniałym hotelu. Jesteśmy przekonani, że przedsięwzięcie czeka również sukces komercyjny".Lotnisko Jekaterynburg-Kolcowo to piąty co do wielkości port lotniczy w Rosji. Wyprzedzają je tylko trzy lotniska moskiewskie i lotnisko w Sankt Petersburgu. Jekaterynburg to także czwarte co do wielkości miasto w Rosji, zamieszkałe przez 1,3 miliona osób. Jekaterynburg leży w pobliżu Uralu - pasma górskiego będącego umowną granicą oddzielającą Europę od Azji. Również i ta wyjątkowa lokalizacja podkreśla istotność tego portu, w którym lądują samoloty coraz większej liczby linii rosyjskich i międzynarodowych.


Hotel angelo w Jekaterynburgu


Hotel angelo jest bezpośrednio połączony z nowo wybudowanym terminalem pasażerskim. Łącznie w hotelu znajduje się 211 akustycznie izolowanych pokoi i apartamentów. Stale zwiększająca się liczba pasażerów przylatujących z Rosji i z zagranicy, ma do dyspozycji także centrum konferencyjne o łącznej powierzchni 1 344 m2, w którym znajduje się dwanaście sal konferencyjnych i najnowocześniejsze wyposażenie. "Poza nowoczesnym wystrojem, hotel ten oferuje osobom podróżującym w interesach oraz firmom nie tylko pierwszorzędne warunki zakwaterowania, ale także bardzo atrakcyjną ofertę obsługi imprez. To jakość godna czterech gwiazdek klasy międzynarodowej" - mówi Rudolf Tucek, Dyrektor Generalny Vienna International Hotelmanagement AG, wyrażając jednocześnie przekonanie o ogromnym potencjale nowego obiektu. Goście oczywiście nie odlecą głodni - ich apetyt zaspokoją restauracja i bar, serwujący napoje i przekąski przez całą dobę.


Wystrój hoteli angelo


Wyselekcjonowane formy i kolory – mieszanka intensywnej czerni, koralowej czerwieni, odcieni żółci i bieli, uzupełnione o ekskluzywne wyposażenie – wszystko to tworzy nowoczesną atmosferę hoteli angelo. Hotele tej marki działają w Monachium (Niemcy), Pradze i Pilźnie (Czechy), Bukareszcie (Rumunia), od dziś również w Jekaterynburgu w Rosji, a od marca 2010 roku w Katowicach. Hotel budowany w ścisłym centrum Katowic będzie miał 203 pokoje i apartamenty oraz powierzchnię konferencyjną 840 m2.


Hotel Liner w Jekaterynburgu


Równocześnie z budową hotelu angelo trwała renowacja 146-pokojowego hotelu Liner, który na terenie portu lotniczego działa od 1986 roku. W rezultacie Liner został przekształcony w
trzygwiazdkowy hotel zgodny z międzynarodowymi standardami. Są w nim dwie sale konferencyjne, które mogą pomieścić do 60 osób.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *