13 lat Qubus Hotel Zielona Góra

11 września Qubus Hotel Zielona Góra obchodził 13 urodziny. To właśnie ten obiekt w 1996 roku rozpoczął karierę sieci Qubus Hotel – jednej z najszybciej rozwijających się sieci hotelowych w Polsce.Urodziny Qubus Hotel Zielona Góra są więc jubileuszem całej sieci, liczącej obecnie trzynaście obiektów. – Sprawdziła się idea, aby w ważnych polskich miastach tworzyć hotele klasy biznes – mówi Paweł Migacz, dyrektor Qubus Hotel Zielona Góra. – Dobrym przykładem jest właśnie zielonogórski Qubus, od trzynastu lat oferujący warunki zarówno do wypoczynku, jak i biznesu.


Hotel oferuje 80 miejsc noclegowych w 56 pokojach jedno- i dwuosobowych. Znajduje się tu również Restauracja, w której goście smakować mogą nie tylko potraw z całego świata, ale również słynnych już „qubusowych” śniadań. – Należą do najlepszych w kraju – podkreśla Paweł Migacz.


W jaki sposób hotel świętował swoje urodziny? – Przygotowaliśmy pyszny urodzinowy tort, którym częstowaliśmy naszych pracowników i gości – mówi Aneta Maniakz Działu Marketingu.


Hotele sieci Qubus zlokalizowane są m.in. w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach. Najnowszy – Qubus Hotel Gdańsk – otwarty został w czerwcu 2009. W przyszłym roku planowane jest otwarcie Qubus Hotel Bielsko-Biała, natomiast w roku 2012 – Qubus Hotel Poznań.


Red.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *