Nominacje do Tophotel 2009 już znane!

Dzięki internetowym opiniom gości hotelowych oraz rekomendacjom przedstawicieli polskiej branży hotelarskiej znamy już 60 obiektów, które będą walczyć o nagrodę Tophotel 2009 w 20 kategoriach. Ogólnopolski plebiscyt organizuje już po raz drugi NETMEDIA S.A. - właściciel i operator serwisu Hotele.pl, lidera na rynku internetowych rezerwacji hotelowych


Wśród kategorii znajdują się nie tylko wyróżnienia za wystrój, poziom obsługi czy przygotowanie do organizacji spotkań biznesowych, ale także m.in. dla najlepszego hotelu na weekendowy wypad, hotelu zamkowo-pałacowego oraz obiektów położonych w górach, nad morzem i nad jeziorami. - Współpracujemy z ponad 900 obiektami hotelowymi na terenie całej Polski i wierzymy, że każdy z nich ma coś wyjątkowego do zaoferowania klientowi. Chcemy nagrodzić tych, którzy oprócz wysokiego standardu i profesjonalnej obsługi oferują klientowi jakąś cenną wartość dodaną - mówi Patryk Dębski, Dyrektor ds. Marketingu i Reklamy NETMEDIA S.A.


Rok 2009 jest kolejnym rekordowym rokiem dla współpracy NETMEDIA S.A. z obiektami hotelowymi w Polsce. W bieżącym roku została również uruchomiona nowa odsłona portalu Hotele.pl. Dzięki nowemu autorskiemu system rezerwacji CSRO2 Klienci mogą w bardziej intuicyjny sposób poruszać się po systemie, co zwiększa wygodę i szybkość dokonywania rezerwacji. Ważną zmianą jest również wprowadzenie opcji płatności "Zapłać w hotelu", która pozwoli na rezerwację również osobom, które nie posiadają kart kredytowych lub nie mogą dokonać płatności z góry. Portal Hotele.pl co miesiąc pośredniczy w zawieraniu tysięcy transakcji. Możliwość rezerwacji za pośrednictwem Internetu wprowadziła do branży hotelarskiej - każdy Klient może podzielić się opinią z innymi internautami. - Tophotel jest pierwszą w historii polskiej branży hotelarskiej nagrodą przyznawaną właśnie w ten sposób - to goście decydują o tym, który obiekt otrzyma wyróżnienie - mówi Wiceprezes Zarządu NETMEDIA S.A., Michał Pszczoła.


Nagrodę główną Tophotel 2009 przyznają przedstawiciele branży hotelarskiej, oddając głos na jeden, najlepszy ich zdaniem obiekt - w zeszłorocznej, inauguracyjnej edycji był to krakowski Hotel Stary. Tytuł Tophotel Partner jest natomiast przyznawany przez Zarząd NETMEDIA S.A. najlepszemu partnerowi biznesowemu. W tej kategorii w 2008 roku zwyciężyła spółka Orbis S.A. Zapraszamy do głosowania na najlepsze hotele za pośrednictwem witryn Hotele.pl oraz Tophotel.pl. Zwycięzców konkursu poznamy podczas uroczystej gali wręczenia nagród, która odbędzie się w listopadzie 2009 roku w Warszawie.


Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o nagrodach Tophotel 2009 oraz gali wręczenia nagród, zapraszamy do kontaktu z Patrykiem Dębskim, Dyrektorem ds. Marketingu i Reklamy NETMEDIA S.A.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *