Warszawski Sheraton wprowadza nową ofertę – apartamenty mieszkalne

 PIĘCIOGWIAZDKOWE MIESZKANIE W HOTELU SHERATON


 

Od września 2009 roku w ofercie hotelu Sheraton Warsaw dostępnych będzie 5 przestronnych i w pełni wyposażonych apartamentów mieszkalnych. Świetna lokalizacja hotelu oraz różnorodność oferowanych usług, takich jak dostęp do centrum fitness czy atrakcyjne ceny na usługi pralnicze sprawiają, że oferta ta stanowić będzie nie lada gratkę dla osób, które lubią komfort i funkcjonalność.


 

Apartamenty o powierzchni od 82 do 110 m² wyróżnia wyjątkowy design, połączony
z funkcjonalnością. Mieszkania oferują sypialnię, salon z jadalnią, łazienkę, przestronną garderobę oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Istnieje również możliwość powiększenia apartamentu o dodatkową sypialnię.

 


Goście mieszkający w apartamentach będą mogli również korzystać ze wszystkich dodatkowych usług hotelu, takich jak Link@Sheraton, oferujący stanowiska komputerowe
i dostęp do internetu, bezpłatny dostęp do centrum fitness, internet w mieszkaniu, czy usługi pralnicze w atrakcyjnych cenach.


 

Niewątpliwym atutem apartamentów w hotelu Sheraton Warsaw jest z jednej strony bliskość centrum wraz z rozmaitymi butikami i kawiarniami, a z drugiej strony położenie
w sąsiedztwie pięknego parku, niedaleko Starego Miasta i Łazienek Królewskich.


 

Hotel Sheraton Warsaw jest prestiżowym obiektem, zlokalizowanym w centrum Warszawy. Posiada 350 pokoi, 12 sal konferencyjnych, 2 restauracje, bar, kawiarnię oraz fitness center. Sheraton Warsaw Hotel zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz najnowszy – Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.

www.sheraton.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *