runWestin biegaj i zwiedzaj Warszawę Nowa usługa hotelu Westin Warsaw

Hotel The Westin Warsaw wprowadza nową usługę dla miłośników joggingu. Poranny bieg z hotelowym concierge, który połączony będzie ze zwiedzaniem i poznawaniem historii Warszawy.


 

Usługa runWestin będzie dostępna 3 razy w tygodniu – we wtorki, środy i czwartki dla gości hotelowych oraz członków klubu Westin WorkOUT. O godzinie 6.30 goście spotykać bedą się w siłowni, a stamtąd rozpoczną poranny jogging. runWestin to nie tylko bieganie, ale również poznawanie uroków i historii Warszawy, gdyż podczas biegu concierge będzie przedstawiał uczestnikom wiele ciekawych opowieści związanych z miastem.


 

Zajęcia będą zaczynać się rozgrzewką, a trasa biegu będzie wynosić od 7-10 km i będzie dostosowana do kondycji uczestników. W trakcie poznawczego joggingu przewidziane są również ćwiczenia rozciągajace, które zadbają o ogólny rozwój sylwetki.


 

runWestin będzie niewątpliwie atrakcją dla gości z innych miast bądź krajów, gdyż podczas wysiłku fizycznego będą mogli oni bliżej zapoznać się z historią Warszawy.

 


Usługa runWestin będzie dostępna w ramach abonamentu dla czlonków WestinWorkOUT oraz bezpłatnie dla gości hotelowych.


 

runWestin to już kolejna inicjatywa hotelu The Westin Warsaw, której celem jest umożliwienie gościom relaksu dla ciała i umysłu. Filozofia The Westin Warsaw to sprawić by po pobycie w hotelu, goście czuli się lepiej niż przed przyjazdem. Aby osiągnąć ten cel Westin wprowadził wiele programów odnowy m. in. in-room spa, sensory welcome, brain& body fitness, czy śniadanie SuperFoodsRX.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *