Park Linowy na Kocierzu

W sobotę 19 września pierwsi Goście skorzystali z nowej atrakcji Hotel & SPA Kocierz - Parku Liniowego. Park Linowy „Kocierz” rozciąga się wokół obiektów Hotel & SPA Kocierz i charakteryzuje się doskonałym doborem przeszkód oraz niezwykle długimi i widokowymi zjazdami.


Park Linowy „Kocierz” to forma napowietrznego trekingu, którego podstawą są przejścia między drzewami na balansujących pomostach i wiszących linach oraz pokonywanie przeszkód i wolne ślizgi na stalowych linach. Kocierz to idealne miejsce na przygodę z bezpieczną dawką adrenaliny. Park Linowy „Kocierz” ma około 1000 m długości, ponad 20 stacji i tyle samo przeszkód oraz trzy zjazdy tyrolskie (jeden o długości 20m, dwa pozostałe długości ponad 200 m). Z trasy zjazdów tyrolskich rozpościera się  widok na panoramę Beskidów.Nad bezpieczeństwem osób w Parku Linowym „Kocierz” czuwają, przeszkoleni i doświadczeni instruktorzy. Wszystkie osoby korzystające z Parku Linowego przed rozpoczęciem zabawy przechodzą obowiązkowe szkolenie w zakresie asekuracji i poruszania się po trasie Parku Linowego. Sprzęt zabezpieczający uczestników zabawy to wyposażenie renomowanych firm, który posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.Dwie trasy Parku Linowego o zróżnicowanej trudności, zapewnią rozrywkę i zabawę wszystkim cenionym sobie aktywny wypoczynek. Szacowny czas przejścia trasy to około 50 min. Wstęp do Parku Linowego to koszt 30 zł. Park czynny jest codziennie od godziny 11.00.

Park Linowy wpisuje się w pozostałe atrakcje Hotel & SPA Kocierz, które skierowane są do osób czynnie spędzających czas. Wszyscy, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek mogą skorzystać na Kocierzu z trzech odkrytych kortów tenisowych ze sztuczną trawą (jeden z kortów pełni funkcję boiska wielofunkcyjnego), dwóch wyciągów narciarskich (nasnieżane i oświetlone trasy narciarskie), krytego basenu, wypożyczalni sprzętu sportowego, pieszych szlaków turystycznych oraz tras rowerowych. Hotel & SPA Kocierz to idealne miejsce na aktywny wypoczynek.  Park Linowy „Kocierz” - Poczuj smak prawdziwej przygody. Zapraszamy

Więcej informacji : Tomasz Nikiel tel (33) 875 06 30 / 784 044 004 / t.nikiel@kocierz.pl
Hotel & SPA Kocierz - Targanice ul. Beskidzka 206, 34 – 120 Andrychów


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *