„InterContinental Warszawa” najlepszym hotelem w Polsce.

Hotel „InterContinental Warszawa”, będący częścią jednej z największych grup hotelowych na świecie „InterContinental Hotels Group”, otrzymał międzynarodową nagrodę dla najlepszego hotelu w Polsce w kategorii „Poland's Leading Hotel”.


Nagrody „World Travel Awards” przyznawane są już po raz szesnasty. Otrzymują je firmy, które w znaczący sposób wyróżniają się w branży turystycznej. W tym roku ponad 170 tys. reprezentujących branżę osób z całego świata oddało swój głos na najlepsze, ich zdaniem produkty związane z usługami turystycznymi i hotelowymi. Zadaniem „WTA” jako światowego lidera jest dbanie o to, aby klientom branży turystycznej i hotelarskiej były dostarczane usługi najwyższej jakości.


Nagroda została wręczona przedstawicielom hotelu podczas ceremonii wręczenia nagród „World Travel Awards”, która odbyła się 17 października w Praia D'EI Rey Golf & Beach Resort w portugalskim mieście Obidos.


Nagroda dla hotelu „InterContinental Warszawa” pokazuje docenienie przez klientów ciężkiej pracy zarówno kierownictwa, jak też całego personelu, którzy każdego dnia dbają o dostarczanie wysokiej jakości usługi.


„InterContinental Warszawa” to pięciogwiazdkowy nowoczesny hotel położony w samym centrum stolicy Polski. Hotel mieści się w jednym z największych budynków w mieście. „InterContinental Warszawa” posiada 326 pokoi gościnnych oraz, jako jedyny w mieście, 75 luksusowo wyposażonych apartamentów mieszkalnych tzw. Residence Suites. Goście hotelu mogą delektować się daniami kuchni polskiej i światowej w wielu restauracjach znajdujących się w hotelu m.in. Frida, +One Bar, Downtown. Na 43 i 44 piętrze mieści się Riverview Wellness Centre z najwyżej położonym basenem w stolicy, siłownią, sauną oraz łaźnią parową.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *