InterContinental Warszawa wspiera aukcję charytatywną podczas Hubertusa

InterContinental Warszawa wsparł aukcję charyta-tywną na rzecz dzieci z porażeniem mózgowym przeprowadzoną podczas dorocznego pikniku jeździe-ckiego Hubertus 2009, organizowanego wspólnie z podwarszawskim Klubem Wiejskim „Wilczeniec” i agencją ABK Grupa.


Mimo mroźnej, ale słonecznej pogody członkowie klubu oraz zaproszeni goście licznie wzięli udział w obchodach święta patrona myśliwych oraz jeźdźców – św. Huberta. Impreza miała formę pikniku rodzinnego.


Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych uczestników. Wiejskie posiłki serwowane z kuchni polowej (bigos, grochówka, kaszanka, kiełbaski), hejnały łowieckie, zawody w ujeżdżaniu, popisy konne oraz najważniejsza atrakcja dnia pogoń za lisem przyniosły wiele wrażeń wszystkim, którzy zdecydowali się na uczestnictwo. Dla dzieci przygotowana została konkurencja lis szukany na kucach.
Nagrody wręczone zostały w czterech kategoriach. Oprócz pucharu dla zwycięzcy pogoni za lisem, nagrodzony został też najbardziej pechowy uczestnik, najbardziej elegancki uczestnik i najlepiej przygotowany koń.


Po uroczystym nagrodzeniu zwycięzców odbyła się aukcja prac dzieci ze Szpitala w Dziekanowie Leśnym oraz ufundowanych przez sponsorów przedmiotów. InterContinental Warszawa ufundował prezenty, które w znaczący sposób wsparły całą aukcję. Pozostałe przedmioty przekazały miedzy innymi Villa Italia, Klub Wiejski „Wilczeniec”, ABK Grupa i wielu innych. Dochód przeznaczony zostanie na urządzenie nowoczesnej pracowni szkolnej dla dzieci z porażeniem mózgowym.Pokaz kolekcji samochodów przygotował Lexus Warszawa-Puławska, który był również jednym z fundatorów nagród dla zwycięzców. Agencja ABK Grupa organizuje Hubertusa od 1991 roku. Pozostałe szczegóły imprezy oraz galeria zdjęć znajdują się na stronie www.sportujsie.pl.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *