Marka Aries wkracza na Mazury   INWESTYCJE

W Mierkach k. Olsztynka nad jeziorem Pluszne planowane jest otwarcie w połowie 2024 r. Lago Park Apartments by Aries m.in. z 77 apartamentami sprzedawanymi w modelu condo, restauracją, 11 gabinetami SPA i basenem. To pierwsza inwestycja na Mazurach sygnowana marką Aries po dwóch już otwartych i czterech przygotowywanych na Podhalu i w Beskidach. 

Projekt zakłada budowę dwóch 3-piętrowych apartamentowców z lokalami o powierzchni od 25 do 60 m kw., które zostaną wykończone w standardzie 5 gwiazdek. Wszystkie dysponować będą aneksami kuchennymi. Wnętrza apartamentów inspirowane są kolorystyką natury i wody z beżami, granatami i błękitami. W inwestycji zaplanowano też m.in. prywatną marinę dla żaglówek, restaurację na wodzie i place zabaw dla dzieci. – Bogata infrastruktura zaplecza hotelowego powstaje z myślą o całorocznym obłożeniu. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie łatwy i bezpośredni dostęp do szerokiego wachlarza atrakcji zaplecza hotelowego stanowi czynnik przewagi nad konkurencyjnymi projektami condo, które realizowane są obecnie nad polskimi jeziorami – tłumaczy Agnieszka Urbańska-Pucek, członek zarządu i dyrektor ds. rozwoju grupy Platan.

Apartamenty condo oferowane są inwestorom w dwóch wariantach: na potrzeby własne jako tzw. drugi dom oraz w modelu 70/30, w którym właściciel czerpie 70 proc. przychodów generowanych przez jego apartament. Lokal będzie można podnajmować samodzielnie lub skorzystać z pośrednictwa operatora Platan Hotels & Resorts. – Renoma hoteli marki Aries będzie dodatkowym czynnikiem decydującym o przewadze Lago Park nad konkurencyjnymi projektami sektora condo. Od naszych dotychczasowych inwestorów otrzymujemy bardzo pochlebne opinie dotyczące najwyższej jakości usług w działających obiektach hotelowych. Ten aspekt  bardzo często stanowi silny impuls do wyboru naszych inwestycji, bo sprawdzona marka operatora obiektu czyni nas wiarygodnym partnerem w stabilnym wypracowywaniu zysków po uruchomieniu projektu – mówi Agnieszka Urbańska-Pucek.

Grupa Platan po otwarciu dwóch skategoryzowanych hoteli w Zakopanem i Wiśle rozszerzyła w ostatnich latach spectrum działalności o rynek apartamentów inwestycyjnych. W najbliższych miesiącach otwarte mają zostać Aries Residence  & SPA w Szczyrku i Aries Residence w Bukowinie Tatrzańskiej, a powstają też Aries Residence Krynica-Zdrój i Witkac Residence by Aries.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.