Nowe produkty firmy Geberit nagrodzone prestiżową nagrodą IF 2010

Nowe produkty, które dopiero od kwietnia zagoszczą w ofercie polskiego przedstawicielstwa firmy Geberit zostały nagrodzone prestiżową nagrodą IF design award w Hanowerze.
Już trzeci rok z rzędu produkty firmy Geberit są wyróżniane w ten sposób. W roku 2008 nagrodę otrzymał syfon wannowy  PushControl, w 2009 system wtykowej kanalizacji niskoszumowej Silent-PP.   W 2010 aż dwa produkty zostały uhonorowane tą nagrodą. Jest to Shower Element (odpływ natryskowy, ścienny) oraz Monolith (moduł do WC ze spłuczką)
Oba produkty, są wyjątkowe wśród oferty dostępnej na rynku i zostaną oficjalnie zaprezentowane w kwietniu na konferencji prasowej w siedzibie firmy.


Nagroda IF produkt design award jest przyznawana od 1953 roku produktom o szczególnych walorach wzorniczych. W szczególności Jury bierze pod uwagę funkcjonalność, ergonomię, stopień innowacyjności oraz wpływ na środowisko naturalne.


Przyznanie nagród jest świetnym początkiem 2010 roku dla firmy Geberit.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *