Park Inn nagrodzony w prestiżowym rankingu najlepszych hoteli ekonomicznych (mid-market)

Międzynarodowe stowarzyszenie zajmujące się badaniem opinii i zadowolenia gości hotelowych, J.D. Power and Associates 2009 European Hotel Guests Satisfaction Index Study, przyznało marce Park Inn najwyższe noty wśród hoteli klasy ekonomicznej. Badania przeprowadzono wśród 13 tysięcy  respondentów.
Ta zaszczytna nagroda to wyraz uznania dla jakości usług oferowanych przez sieć kolorowych hoteli Park Inn na całym świecie. W rankingu brane były pod uwagę m.in. wysoki standard budynków, oryginalne i wygodne dla gości rozwiązania przestrzenne, dbałość o zadowolenie i satysfakcję klientów, różnorodność i doskonała jakość propozycji menu. Ponadto, wysoko oceniano innowacyjność wprowadzanych przez Park Inn rozwiązań, mających podnosić komfort i atrakcyjność pobytu w hotelach tej marki.


Marka Park Inn, należąca go Grupy Hotelowej Rezidor,  to obecnie ponad sto dwadzieścia hoteli na kilku kontynentach: w Europie, Azji, Ameryce Północnej i w Afryce. Sieć Park Inn kładzie nacisk na „mistrzostwo w rzeczach podstawowych”, lepiej niż inne marki w tym segmencie rynku. Wyjątkowo estetyczne, oferujące komfortowy pobyt i bezpieczne, hotele Park Inn są pełne młodzieńczej energii i kolorów, dających radość połączoną z ciepłą atmosferą hotelowych wnętrz i bezpretensjonalnością serwisu „Yes I can!” (Tak, mogę!).


Od kwietnia 2009 roku z oferty hoteli Park Inn można korzystać również w Polsce – w pierwszym w naszym kraju hotelu Park Inn Kraków. Usytuowany w samym centrum miasta, z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu oraz kościół na Skałce, hotel przyciąga turystów i biznesmanów atrakcyjną propozycję noclegową i konferencyjną oraz wyśmienitym menu serwowanym w wyjątkowej restauracji RBG Bar&Grill. Mimo, iż wybudowany niedawno, szybko stał się rozpoznawalną wizytówką miasta, co zawdzięcza oryginalnej myśli architektonicznej światowej sławy Jurgena Meyera oraz krakowskiej pracowni Ovotz Design Lab.


Wyróżnienie w rankingu J.D. Power and Associates 2009 European Hotel Guests Satisfaction Index Study to także radość i zaszczyt dla krakowskiego Park Inn. Liczymy na to, iż ta prestiżowa nagroda wpłynie na jeszcze lepszą rozpoznawalność marki Park Inn oraz stworzy wokół niej kolorowy, ciepły klimat.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *