Hotel Bornit wyróżniony w akcji „Hotel Przyjazny Rodzinie”

Wydzielona część obiektu, przygotowana z myślą o małych gościach, wszelkie udogodnienia ułatwiające rodzinom opiekę nad dzieckiem, przyjazna atmosfera i liczne atrakcje – te cechy zadecydowały, że należący do INTERFERII hotel Bornit został wyróżniony tytułem „Hotelu Przyjaznego Rodzinie” i najwyższą oceną w pięciostopniowym kryterium opiniowania. Przedstawiciele obiektu odebrali w sobotę 27 marca honorowy certyfikat podczas gali będącej podsumowaniem drugiej edycji programu.


Celem akcji „Hotel Przyjazny Rodzinie” jest z jednej strony zapewnienie komfortowych warunków do wypoczynku dla małych i dużych gości oraz stworzenie w Polsce nowej kategorii hoteli rodzinnych, a z drugiej zachęcenie hoteli, pensjonatów i ośrodków letniskowych do wprowadzania wyposażenia i standardów sprzyjających bezpiecznemu pobytowi rodzin. Jurorzy oraz internauci i goście hotelowi już drugi raz wybierali miejsca przyjazne rodzinom z maluchami. Tegoroczne hasło brzmiało: „Dziecko VIP-em w hotelu”.


Tym razem do udziału zgłosiło się ponad 50 ośrodków z dziesięciu województw – najwięcej chętnych pochodziło z Małopolskiego i Zachodniopomorskiego. Jednym z uczestników tegorocznego konkursu był znajdujący się w Szklarskiej Porębie czterogwiazdkowy hotel Bornit.


- Bornit otrzymał w konkursie 5 słoneczek, ich maksymalną liczbę, co jest dowodem na to, że spełnia wszelkie określone standardy hotelu dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży – mówi Adam Milanowski, prezes zarządu spółki INTERFERIE, do której należy hotel w Szklarskiej Porębie. - Dokładamy wszelkich starań, aby nasz hotel był miejscem spokojnym, komfortowym i bezpiecznym dla rodzin z dziećmi. Jest mi niezwykle miło, że nasza dbałość o gości została doceniona i wyróżniona certyfikatem.


Zgodnie z regulaminem obiekt odwiedził przedstawiciel kapituły akcji, który analizował, czy hotel spełnia liczne kryteria ustalone przez organizatorów. Lutowa wizyta wypadła pomyślnie, o czym świadczy zarówno przyznany Bornitowi certyfikat, jak i wystawiona przez wizytatora ocena. W relacji z tej wizyty – zamieszczonej m.in. na stronie akcji www.dzieckowhotelu.pl - możemy przeczytać m.in.:


(…) W czasie naszego pobytu hotel przepełniony był rodzinami z dziećmi. Widać,  że dzieci w tym miejscu czują się jak w domu, można je było spotkać bawiące się, biegające praktycznie wszędzie. Świadczy to o trosce w zapewnieniu bezpieczeństwa najmłodszym gościom obiektu. W hotelu na życzenie otrzymamy niezbędne rzeczy dla ułatwienia pobytu rodzin z dziećmi: łóżeczka dla dziecka, krzesełka,  przewijaki, wanienki, dodatkowe ręczniki, zabezpieczenia drzwi oraz wiele innych potrzebnych przedmiotów. Właściciele hotelu zadbali o to aby dzieci mogły wyszaleć się w specjalnie wydzielonej części obiektu, gdzie mogą zagrać min. w bilard, kręgle, gry video lub ping-ponga. Do dyspozycji jest również basen oraz stok narciarski. (…)


To kolejne wyróżnienie dla hotelu Bornit – w październiku 2008 roku przedstawiciele obiektu odebrali "Złoty Certyfikat Bezpieczeństwa". To dokument potwierdzający wysokie standardy bezpieczeństwa budynku oraz przygotowanie personelu do rozmaitych sytuacji, które mogą mieć miejsce na terenie hotelu. Hotel Bornit był pierwszym obiektem w Szklarskiej Porębie, który zadeklarował gotowość przystąpienia do tego procesu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *