Piknik w starym stylu w Hotelu The Granary

Nie ma pikniku bez wiklinowego kosza - wie o tym wrocławski hotel The Granary, który podczas tegorocznego majowego i czerwcowego weekendu podaruje swoim gościom coś naprawdę wyjątkowego.


Na każdego, kto w tym okresie zatrzyma się w Hotelu The Granary czekać będzie niespodzianka. W specjalnie przygotowanym na tą okazję koszu piknikowym goście znajdą między innymi butelkę wyśmienitego wina, słodkie bułeczki, owoce oraz inne smakołyki, natomiast hotelowy Concierge przygotuje mapkę z zaznaczonymi parkami i terenami spacerowymi we Wrocławiu.

Ponadto goście będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty jaką na tą okazję przygotował obiekt. Począwszy od zniżek na pobyt w luksusowym apartamencie, poprzez możliwość późniejszego wymeldowania i obfite śniadanie wliczone w cenę pokoju, a na możliwości korzystania bez ograniczeń z hotelowego SPA skończywszy.

Hotel The Granary to luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel butikowy zlokalizowany w centrum Wrocławia. Obiekt powstał na miejscu starego, opuszczonego spichlerza zbożowego, a dzięki starannym działaniom restauratorskim przeszedł metamorfozę i na nowo przyciąga uwagę.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *