Sheraton Krakow ma nowego Dyrektora Sprzedaży i Marketingu

Agata Osiak została mianowana szefem marketingu i sprzedaży hotelu Sheraton Krakow. Do obowiązków A. Osiak będzie należało zarządzanie działem marketingu i sprzedaży, tworzenie planów marketingowych oraz struktury cen usług hotelowych, a także utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi hotelu.


Agata Osiak z branżą hotelarską związana jest od 18 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczęła
w warszawskim hotelu Marriott w dziale recepcji, w którym już po dwóch latach objęła stanowisko kierownika działu. Po kolejnych dwóch latach powierzono jej funkcję menadżera działu sprzedaży i marketingu. W 2003 r. uczestnicząc w otwarciu hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Intl Airport Hotel stworzyła od podstaw dział sprzedaży i marketingu, wprowadzając nowy hotel na rynek. Nadzorowała projekty marketingowe, pr – owe, a także odpowiadała za wdrożenie programów lojalnościowych.  

Przed objęciem funkcji w Sheratonie zarządzała sprzedażą w hotelu Radisson SAS w Krakowie, nadzorując siedmioosobowy dział sprzedaży i marketingu oraz konferencji i bankietów, odpowiadając za politykę sprzedaży, marketing, budżet, kontakty z mediami oraz  relacje z partnerami biznesowymi hotelu.

Nowa pani dyrektor ukończyła Wyższą Szkołę Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie, a także Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego na kierunku Administracja i Marketing, specjalność Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. A. Osiak jest również absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Kultury Ameryki Łacińskiej. Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim.

„ Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu hotelu Sheraton w Krakowie i wspólnie umacniać wiodącą pozycję hotelu na rynku. ” – powiedziała Agata Osiak.

Prywatnie interesuje się literaturą amerykańską, lubi podróżować, a w wolnych chwilach uprawia sport.

Hotel Sheraton Krakow posiada 232 pokoje, sale konferencyjne, salę balową, restauracje, Sheraton Fitness i basen. Wszystkie pokoje oraz apartamenty wyposażone są w rozwiązania telekomunikacyjne najnowszej generacji.

Hotel Sheraton Krakow zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Krakow Hotel, Sheraton Poznan Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz najnowszy – Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *