Kongres „Nova jakość w wellness & spa” 28 maj 2010 r. – Targi SPA & WELLNESS w Krakowie

Już 28 maja 2010 roku w ramach krakowskich Targów SPA & WELLNESS odbędzie się kongres „Nova jakość w Wellness & Spa”, zorganizowany przez firmę Nova 2 i Targi w Krakowie Sp. z o.o.


Wśród poruszanych tematów znajdą się informacje dotyczące  najnowszych osiągnięć technologicznych oraz najczęściej spotykanych i pożądanych rozwiązań z zakresu Wellness & Spa spotykanych na rynku hotelarskim. Będzie to kongres oparty nie tylko o teoretyczne rozważania, ale dużą część poświęca właśnie na czysto praktyczne informacji, przedstawiane w oparciu o funkcjonujące obiekty.


Tematy poruszane na kongresie:
  •     Spa na miarę czasów –  składowe sukcesu nowoczesnego ośrodka SPA & Wellness – Regina Fürmann (Haslauer)
  •     Architektura i aranżacja w ośrodkach spa & wellness – światowe trendy i rozwiązania, a Polska rzeczywistość – Anna Malec-Wąs (PDG Architects)
  •     MedSpa – odpowiedni dobór urządzeń i zabiegów z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej – Andrzej Chmielewski (Nova 2)
  •    Najnowsze trendy zabiegowe na bazie kosmetyków Kurland

Kongres „Nova jakość wellness & spa” odbywa się podczas Targów SPA & WELLNESS mających miejsce w Krakowie przy ul. Centralnej 41A w dniach 28-29 maja 2010 r.


Serdecznie zapraszamy

Więcej informacji na stronie www.nova2.pl

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *