Aneta Stępkowska nowym Dyrektorem Generalnym hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

Pracę zawodową w hotelarstwie rozpoczęła jako przedstawiciel ds. sprzedaży w Forum Intercontinental w Warszawie, obejmując kolejno w tym hotelu stanowiska kierownika działu sprzedaży, dyrektora ds. sprzedaży i marketingu. W międzyczasie hotel Forum został przebrandowiony przez korporację Accor na Novotel Warszawa Centrum. Aneta Stępkowska objęła wówczas funkcję dyrektora ds. hotelowych i do jej obowiązków należało zarządzanie działami operacyjnymi hotelu: recepcją i rezerwacją, służbą pięter, działem sprzedaży i marketingu oraz zarządzanie przychodami hotelu. Kolejnym etapem jej ścieżki zawodowej był hotel Holiday Inn w Warszawie, gdzie pełniła funkcję z-cy dyrektora.


Doświadczenie, jakie zdobyła pracując dla międzynarodowych sieci hotelarskich jak Intercontinental, Holiday Inn i Accor, mogła wykorzystać w hotelu OSSA Congress & SPA (prywatny kapitał polski), którym przez ostatnie dwa lata zarządzała jako dyrektor generalny.
Od 1 maja 2010 hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport jest kolejnym wyzwaniem i kolejną korporacją hotelarską, jaką jej przyjdzie poznać.


Absolwentka wydziału zarządzania i marketingu na UW. Jej pasją, obok hotelarstwa, jest literatura faktu i pamiętniki, a także kolekcjonowanie kulinariów całego świata. Sama uwielbia gotować i marzy o wydaniu własnej książki z przepisami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *