Złoty Certyfikat Rzetelności dla Condohotels Management

20 maja 20010r. w czasie konferencji „Rzetelna Firma Regionu” odbywającej się w Sopocie, Condohotels Management Sp. z o.o., spółka wchodząca w skład Condohotels Group, zajmująca się zarządzeniem m.in. obiektami hotelowymi i rekreacyjnymi, otrzymała Złoty Certyfikat Rzetelności. Certyfikat ten jest przyznawany w ramach programu Rzetelna Firma, który promuje uczciwe i transparentne zasady prowadzenia biznesu. Patronem programu jest Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej, znana instytucja funkcjonująca pod bezpośrednim nadzorem Ministra Gospodarki i Komisji Nadzoru Finansowego.


„Otrzymanie Złotego Certyfikatu Rzetelności jest potwierdzeniem pozytywnej oceny wiarygodności i solidności naszej firmy” – komentuje Tomasz Pawłowski, Prezes Condohotels Management. – „Jest to dla nas powód do dumy, który dodatkowo świadczy o naszej silnej pozycji rynkowej i daje nam istotną przewagę nad konkurencją” – dodaje Pawłowski.


Firmy wyróżnione Złotym Certyfikatem Rzetelności poddawane są skrupulatnemu procesowi weryfikacji i selekcji. Sprawdza się m.in., czy firma nie zalega z płatnościami wobec US i ZUS. Wymagane są także referencje od kontrahentów firmy ubiegającej się o przyznanie certyfikatu, które dodatkowo są weryfikowane prze pracowników Programu Rzetelna Firma.


Condohotels Management zarządza m.in.: Hotelem Platinum**** w Ostródzie, Platinum SPA w Ostródzie, obiektami w systemie condo – apartamentowcem Rezydencje Willa Port i będącym na ukończeniu hotelem Willa Port Resort w Ostródzie oraz Aquaparkiem Ostróda.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *