Wybierz coś dla mamy w Hotelu Granary

Dla wyjątkowych gości wyjątkowe prezenty! Z okazji Dnia Matki hotel The Granary -
La Suite Hotel we Wrocławiu przygotował specjalną ofertę. Voucher prezentowy pozwoli w tym dniu wybrać z oferty hotelowej to, co najbardziej spodoba się Mamom.
 

Dla wszystkich poszukiwaczy nietuzinkowych prezentów dla Mam, Hotel przygotował kilka propozycji. Kupony prezentowe zamienić można na przykład na nocleg w hotelu, szeroko rozumiane usługi gastronomiczne czy korzystanie z welless.
 

Ponadto Szef Kuchni zaprasza wszystkie Mamy na kolację w starym spichlerzu.
W wyjątkowej atmosferze zabytkowych wnętrz zaserwowane zostaną dania inspirowane kuchniami świata i porami roku. Restauracja poleca też tort z prawdziwej czekolady – wyjątkowy specjał na Dzień Matki. W takie święto także ceny są specjalne, a przy rezerwacji stolika Mamy otrzymają słodki upominek - ręcznie robione praliny.


The Granary, pięciogwiazdkowy hotel o wyjątkowym charakterze, dołączył do grona najbardziej luksusowych hoteli na świecie zrzeszonych w sieci Small Luxury Hotels of the World. The Granary łączy w sobie wyjątkowość zabytkowego miejsca starego Wrocławia
i jego historii z niezwykłą precyzją nowoczesnego projektowania.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *