Nowy hotel we Wrocławiu – Platinum Palace

Odrestaurowany budynek nowo powstałego hotelu we Wrocławiu zachwyca urodą początku XX wieku. Położony w centrum miasta, ale i w sąsiedztwie rozległego Parku Południowego, Platinum Palace, zajmuje wnętrza zmodernizowanej z największą starannością, powstałej w 1906 roku, rezydencji rodziny Schoellerów. Historię tego miejsca przypominają pieczołowicie odrestaurowane unikatowe dekoracje rzeźbiarskie i sztukatorskie. Goście znajdą je w niektórych pokojach, a także w przepięknych salach restauracyjnych, olśniewających wytwornością i elegancją.


Ten boutique hotel łączy ekskluzywność i prestiż pięciogwiazdkowego obiektu z niepowtarzalną kameralną atmosferą. Przygotowano tu 45 pokoi: luksusowych, typu komfort oraz kameralnych, a także apartamenty pałacowe i apartamenty parkowe. Każdy z nich ma swój indywidualny charakter, a wszystkie wykończono szlachetnymi materiałami, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Funkcjonalnie zaaranżowana przestrzeń sprawia, że pokoje są jednocześnie nowoczesne i wygodne.


W hotelu znajduje się świetna restauracja, w której serwowane są dania reprezentujące nowy kulinarny nurt Modern Polish Cuisine. Autorskie przepisy szefa kuchni i ciekawe nowatorskie pomysły znalazły odzwierciedlenie w wyszukanym menu, które zaspokoi potrzebę nowych doznań kulinarnych. W poszukiwaniu najszlachetniejszych win i innych trunków, warto zajrzeć do baru i winiarni, by poznać imponującą kolekcję alkoholi z całego świata.


Na gości biznesowych czeka nowoczesne centrum konferencyjne. Hotel posiada dwie różnej wielkości sale konferencyjne, klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny.
Część hotelu zajmuje strefa Wellness wraz z saunami, jacuzzi oraz centrum fitness. Dobrze poczują się tu osoby lubiące aktywnie spędzać czas, ale też spragnione spokoju i ciszy. Wyjątkowo refleksyjnie nastroi widok na zabytkowy park, wyglądający równie pięknie o każdej porze roku. To nadzwyczajne usytuowanie hotelu jest jego dużym atutem. Sprzyja nie tylko odpoczynkowi, ale też uroczystym i kameralnym spotkaniom. I znakomicie podkreśla klimat całego obiektu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *