Targi INVEST HOTEL 20-23 października 2010 w Poznaniu

Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL, największe, specjalistyczne wydarzenie branży hotelarskiej w Polsce i Europie Środkowej, odbędą się tradycyjnie w Poznaniu, w dniach od 20 do 23 października 2010. Oprócz bogatej ekspozycji, organizatorzy przygotowali w tym roku niezwykle atrakcyjny program wydarzeń.


Tegoroczna 12. edycja targów INVEST-HOTEL zapowiada się imponująco. Zainteresowanie targami jest bardzo duże zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających targi profesjonalistów. W porównaniu do roku 2009 obecnie można mówić o prawdziwym boomie hotelowym. W związku z organizacją EURO 2012 powstają nowe hotele, jak również remontują się już istniejące, a co za tym idzie wzrasta liczba zamówień wśród dostawców produktów do hoteli. Swoją obecność na targach INVEST-HOTEL zapowiedziało już kilkadziesiąt dostawców produktów i usług dla hoteli, pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych i sal konferencyjnych, a zgłoszenia wciąż napływają.
Dla kogo oferta targów INVEST-HOTEL?


Ekspozycja targowa, która będzie miała miejsce w nowoczesnym kompleksie pawilonów 3 i 3A, podzielona zostanie na następujące strefy tematyczne: pokój hotelowy, łazienka hotelowa, recepcja hotelowa, restauracja hotelowa, sala konferencyjna oraz Spa & Wellness w hotelu. Sporą część wystawy stanowić będą meble hotelowe, jak również profesjonalne oświetlenie, tekstylia, ceramika łazienkowa oraz materiały i usługi budowlano-wykończeniowe (instalacje, drzwi, tapety, wykładziny, projektowanie itp.). W ofercie wystawców znajdą się również: systemy komputerowe, odzież specjalistyczna dla gastronomii i hotelarstwa, środki czystości oraz specjalistyczne wyposażenie okołohotelowe.


Tu spotykają się hotelarze…

Targi pozwalają w jednym miejscu i czasie zapoznać się z przekrojową ofertą produktów i usług dostępnych na rynku. W poszukiwaniu najnowszych trendów w wyposażeniu, innowacji technologicznych oraz fachowej wiedzy z branży, co roku targi INVEST-HOTEL odwiedza kilkunastotysięczna profesjonalna publiczność z Polski i zagranicy (inwestorzy, projektanci, generalni wykonawcy, właściciele i menadżerowie hoteli, architekci i projektanci wnętrz). Dobre perspektywy na rynku hotelarskim sprawiły bowiem, iż rynek polski stał się równie atrakcyjny dla zagranicznych dostawców i inwestorów.


Niewątpliwą zaletą targów INVEST-HOTEL jest również fakt, iż odbywają się równolegle z Targami Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, którego uczestnikami są m.in. właściciele i gestorzy bazy hotelowej.


Program wydarzeń

Tegoroczny program wydarzeń targów INVEST-HOTEL będzie obfitował w konferencje  poświęcone m.in. inwestycjom hotelarskim u progu EURO 2012, nowym kierunkom rozwoju branży hotelarskiej oraz jakości usług w polskich hotelach pod kątem Spa & Wellness. Nie zabraknie wystawy modelowych gabinetów SPA oraz pokazów egzotycznych masaży. Będzie można skorzystać z Punktów Konsultacyjnych  dot. inwestycji, jak również prowadzenia ośrodków Spa & Wellness. Kontynuowany również będzie cykl konferencji poświęconych marketingowi internetowemu, a także powstanie zupełnie nowy cykl dedykowany wzornictwu i architekturze w hotelu. Najciekawsze wydarzenia prezentowane są poniżej:
  •     Konferencja „Hotelowe Spa – jak zbudować profesjonalne standardy dla Spa w hotelu”
Organizator: Polski Instytut Spa i Wellness

  •     Konferencja „Nowe kierunki rozwoju branży hotelarskiej w Polsce”
Prowadzący: dr Lech Piotrowski, Konsultant dla hoteli & wellness

  •     Dyskusja panelowa „Kulisy prowadzenia biznesu Spa w Polsce, z doświadczeń inwestorów i managerów”
Organizator: Polski Instytut Spa i Wellness

  •     Kongres Spa & Wellness dot. jakości usług w polskich hotelach pod kątem Spa & Wellness, certyfikacji hotelowego Spa & Wellness, światowych trendów w architekturze spa & wellness
Organizator: Polskie Stowarzyszenie Spa &Wellness
  •     Punkt konsultacyjny dla inwestorów

Organizator: Polski Instytut Spa i Wellness
  •    II Konferencja marketingu internetowego w turystyce i hotelarstwie

Organizator: Hotelnews.pl
  •   Konferencje dot. Finansowania, franszyzy, marketingu sieciowego oraz  budowa hotelu krok po kroku

Organizator: ComfortExpress

Jak dołączyć do grona uczestników targów INVEST-HOTEL?


Dla wystawców 12. edycji  targów Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL przygotowana została oferta ze specjalną, niższą ceną. Zarejestruj się i sprawdź ceny
Odwiedzających targi zapraszamy do rejestracji i zakupu biletu w serwisie mtp24.pl
Więcej informacji na stronie www.investhotel.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *