Targi BEAUTY FORUM & SPA 2010 – Wrześniowy weekend kosmetyki i SPA

W tym roku sezon jesienno-zimowy otworzy nowa impreza dla profesjonalistów – 18-19 września spotkamy się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie na targach BEAUTY FORUM & SPA 2010.

Health and Beauty Media jako wydawca pism branżowych Beaty Forum i Nailpro oraz organizator międzynarodowych targów Beauty Forum, z uwagą śledzi nowe trendy i prężny rozwój branży kosmetycznej. W ostatnich latach flirt wellness & spa z kosmetyką przerodził się w poważny, trwały związek. Ten zgrany duet stał dla nas impulsem do modyfikacji formuły dotychczasowej jesiennej imprezy: Nailpro Show. 18 - 19 września spotykamy się więc w Warszawie na targach BEAUTY FORUM & SPA 2010 – imprezie dla profesjonalistów z branży kosmetyki klasycznej oraz paznokciowej, jak i zawodowców i pasjonatów segmentu spa & wellness. Podczas targów zapanuje spokój i harmonia uzyskana dzięki klarownemu podziałowi powierzchni wystawienniczej na trzy strefy tematyczne: Kosmetyka, Wellness i Spa oraz Stopy i paznokcie


Dla spragnionych wiedzy

Targom będzie towarzyszyć bogata oferta szkoleniowa. Wykłady podczas I Kongresu Wellness & Spa organizowanego przy współpracy Polskiego Stowarzyszenia SPA & Wellness,  będą źródłem informacji i cennych wskazówek dla osób zaczynających swoją przygodę z segmentem wellness & spa, a także dla tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań dla ośrodków, gabinetów i DaySpa.  Cieszące się uznaniem Międzynarodowe Forum Kosmetyczne to ciekawe seminaria dotyczące kosmetologii, dermatologii, makijażu klasycznego, jak i najnowszych osiągnięć makijażu permanentnego. Zapraszamy także na II Międzynarodowe Forum Pielęgnacji Stóp i Podologii, podczas którego fachowcy z kraju i zagranicy podzielą się z uczestnikami swoją cenną wiedzą z tej dziedziny. Specjalnie dla fanów stylizacji paznokci przygotowaliśmy pokazy w ramach MASTER SHOW, podczas których uznani specjaliści będą prezentować na Scenie NAIL POINT nowe techniki pracy oraz zdobienia paznokci. Szczegółowy program wszystkich wykładów znajduje się na naszej stronie internetowej www.beauty-fairs.com.pl.


Ruszyła przedsprzedaż! Bilety wstępu na targi i seminaria w promocyjnych cenach - szczegóły na www.beauty-fairs.com.pl.


Mistrzostwa i konkursy

Podczas targów nie zabraknie emocji towarzyszących mistrzostwom i konkursom. Zachęcamy ośrodki spa i instytuty DaySpa do zgłaszania swojej kandydatury w konkursie „wSPAniałe miejsce na mapie urody”. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze pięciu finalistów, którzy otrzymają możliwość prezentacji w Strefie Relaksu podczas targów BEAUTY FORUM &SPA 2010 i na łamach magazynu BEAUTY FORUM. Dla laureata I miejsca przewidzieliśmy dodatkową nagrodę w postaci publikacji na łamach czasopisma Eden Spa.
Mimo modyfikacji formuły imprezy nie rezygnujemy z kreatywnych mistrzostw zdobienia paznokci. Opracowując nową koncepcję mistrzostw NailArt Trophy, pozostaliśmy przy podziale na dwie kategorie: 3D Design oraz Zdobnictwo płaskie. W tym roku uczestnicy mają możliwość wyboru jednej z kategorii, gdyż konkursy odbędą się w tym samym czasie – 19 września 2010. Uczestnicy obu kategorii zmierzą się z tematem „Wszystko złoto, co się świeci”. Finaliści wezmą udział w międzynarodowych mistrzostwach Word Cup NailArt, które odbędą się podczas targów BEAUTY FORUM 2010 w Monachium.
Szczegółów dotyczących wszystkich konkurencji należy szukać na naszych stronach internetowych www.nailpro.com.pl i www.beauty-fairs.com.pl.


Do zobaczenia we wrześniu!


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *