Branza hotelarska spotka sie na WorldHotel 2010

Nowe rozwiązania w hotelarstwie, dyskusje merytoryczne prowadzone przez autorytety i szkolenia z różnych aspektów prowadzenia biznesu noclegowego będą częścią III Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2010, które odbędą się w dniach 29 września - 1 października br. w Centrum Targowo-Kongresowych MT Polska w Warszawie.


WorldHotel po raz kolejny zapewni możliwość biznesowego spotkania branży noclegowej, nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych, wymiany opinii, poznania aktualnej oferty skierowanej do właścicieli obiektów i podmiotów działających w branży. Będzie też źródłem informacji o rynku oraz okazją do poznania trendów w hotelarstwie, nowości produktowych i wzorniczych. Uczestnicy WorldHotel 2010 będą też mogli bezpłatnie skorzystać ze szkoleń branżowych i indywidualnych porad ekspertów w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem działalności noclegowej.


- WordHotel ma profil ściśle branżowy. Nie ma przypadkowych zwiedzających, a na targi przychodzą osoby aktualnie zainteresowane nawiązaniem kontaktów w branży oraz zakupem produktów i rozwiązań dla bazy noclegowej. Taka formuła targów jest bardzo efektywna zarówno dla wystawców, którzy podczas WorlHotel docierają ze swoją ofertą do ściśle profilowanego odbiorcy aktualnie zainteresowanego nawiązaniem współpracy, jak i dla zwiedzających. Mogą oni w komfortowych warunkach zebrać potrzebne im informacje, porównać oferty wielu dostawców, omówić warunki współpracy i uzyskać najkorzystniejsze ceny. Jak co roku istotnym elementem targów WorldHotel jest program szkoleń i paneli merytorycznych opracowany we współpracy z ekspertami. Zgodnie z głównymi założeniami będą one dotyczyły najbardziej oczekiwanych przez branżę tematów i mają pomagać w rozwiązywaniu najistotniejszych problemów. Wszystkie te elementy sprawiają, że  WorldHotel 2010 jest zupełnie unikatowym i najbardziej prestiżowym spotkaniem branży hotelarskiej w roku – mówi Agnieszka Huszczyńska, prezes zarządu MT Targi, organizatora WorldHotel 2010.


WorldHotel 2010 nie tylko przedstawi nowości i trendy w hotelarstwie, ale będzie też okazją do poznania najlepszych praktyk i sprawdzonych, efektywnych rozwiązań w zakresie codziennej obsługi obiektów noclegowych, ich modernizacji i rozbudowy, a także projektowania i budowy nowych budynków. Wystawcy będą prezentować swoją ofertę w 6 sektorach tematycznych: wyposażenie i wystrój wnętrz hotelowych, tekstylia i galanteria hotelowa, sprzęt i środki do utrzymania i konserwacji obiektów, rozwiązania informatyczne, systemy rezerwacji i zabezpieczeń oraz infrastruktura rekreacyjna i SPA&Wellness. Wśród uczestników WorldHotel 2010, podobnie jak w ubiegłym roku, znajdą się właściciele i menedżerów hoteli, moteli, pensjonatów, obiektów SPA&Wellness, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych i agroturystycznych oraz centrów konferencyjnych, a także architekci i projektanci wnętrz, inwestorzy i firmy wykonawcze.


Podczas trzech dni targów prowadzone będą szkolenia, seminaria i panele dyskusyjne dotyczące najważniejszych kwestii z różnych obszarów biznesu hotelowego, m. in. podatków, optymalizacji kosztów w działalności noclegowej, budowy oszczędnych obiektów, kreatywnych sposobów na zwiększanie atrakcyjności obiektów, promocji w internecie, korzyści wynikających z zatrudniania osób niepełnosprawnych. Będą też dedykowane szkolenia i panele poświęcone centrom SPA, m. in. dotyczące ich projektowania i urządzania, a także pozyskiwania klientów i budowania wśród nich lojalności. Jednym z tematów merytorycznych będą też eko trendy w hotelarstwie.


Uczestnicy WorldHotell 2010 będą mogli również korzystać z indywidualnych porad udzielanych nieodpłatnie przez ekspertów na specjalnych stoiskach. Swoją wiedzą będą dzielić się doradcy specjalizujący się m.in. w analizach regionalnych rynków hotelowych i potencjału wybranych lokalizacji, opracowywaniu kampanii marketingowych, biznesplanów i kosztorysów remontów i modernizacji, a także konsultanci z zakresu projektowania, zarządzania, prawa i finansów.


WorldHotel 2010 będzie odbywał się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C. Jest ono zlokalizowane 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Zachodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Centrum zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Istnieje również możliwość dojechania komunikacją miejską - w sąsiedztwie kursuje 8 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.


Warunkiem uczestnictwa w WorldHotel 2010 jest dokonanie rejestracji. Od 1 lipca można to zrobić on-lina na www.worldhotel.pl, co dodatkowo uprawnia do 50% zniżki za wstęp.  Regularna cena biletu wynosi 20 zł.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *