Pierwszy w Polsce hotel francuskiej marki B&B jest już gotowy

Pierwszy w Polsce hotel francuskiej marki B&B jest już gotowy na przyjęcie Gości, a dla Klientów korporacyjnych została przygotowana specjalna oferta w formie „Dni Otwartych Pokoi Hotelowych”.
1. lipca tego roku swoje pokoje dla  pierwszych Gości otworzył w Toruniu hotel francuskiej sieci B&B. Od ponad 20 lat marka B&B charakteryzuje się wysoką jakością oferowanych usług i przyjaznymi cenami. Firma posiada  ponad 215 dwu gwiazdkowych hoteli typu Bed & Breakfast na terenie Francji, Niemiec, Włoch i Portugalii.  Toruński hotel jest pierwszą inwestycją sieci w Polsce.


Wszystkie hotele B&B mają podobny standard, dzięki czemu turysta podróżujący po różnych europejskich miastach od razu wie, czego może oczekiwać, a o sukcesie sieci świadczą setki tysięcy zadowolonych Klientów w Europie i na świecie. Zarówno lokalizacja jak i wyposażenie obiektu sprawiają, iż oferta toruńskiego hotelu skierowana jest zarówno do turystów biznesowych jak i indywidualnych. Ideą marki B&B jest odejście od pozbawionych życia sieciowych hoteli klasy ekonomicznej’ i jak zapewnia Dyrektor toruńskiego hotelu, Michał Rzeźnik: „toruński hotel B&B łączy w sobie zalety hotelu sieciowego z klimatem dostosowanym do miasta, w którym się znajduje.” Dodatkowe atuty to przystępna cena oraz standard usług zdecydowanie przewyższający oczekiwania wobec hotelu klasy ekonomicznej. Hotel oferuje przestronne i komfortowo wyposażone pokoje, bezprzewodowy Internet dostępny za darmo w pokojach oraz na terenie hotelu. Podstawowy atut to smaczne śniadanie w formie bufetu oraz świeżo parzona bardzo dobrej jakości kawa.


„Będąc częścią sieci B&B prowadzimy również działania dbające o środowisko naturalne oraz o społeczność lokalną, która jest naszym otoczeniem biznesowym”, dodaje Michał Rzeźnik. Marka B&B podchodzi indywidualnie do potrzeb klientów troszcząc się o ich wygodę w podróży. Aby poznać indywidualne potrzeby potencjalnych klientów  w hotelu organizowane będę już w lipcu „Dni Otwartych Pokoi Hotelowych” dla gości korporacyjnych podczas których przedstawiona zostanie oferta hotelu, pokazane będą pokoje hotelowe oraz odbędzie się degustacja śniadania. „Będzie to świetna okazja aby zapoznać się z opinią naszych potencjalnych klientów na temat hotelu. Ponieważ oferta skierowana jest do firm z całej Polski organizowane przez nas „Dni Otwartych Pokoi Hotelowych” przyczynią się również do promocji miasta oraz regionu,” dodaje Michał Rzeźnik.


Hotel znajduje się na skrzyżowaniu ul. Szumana i Wałów gen. Sikorskiego. Toruński Hotel jest obiektem w pełni klimatyzowanym. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 93 komfortowe jedno- i dwuosobowe, wyciszone pokoje z łazienkami. Każdy z nich jest wyposażony w nowoczesny, płaski telewizor i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łączna liczba dostępnych w hotelu miejsc noclegowych wynosi 186. Wydzielona jest również przestrzeń dla osób palących i niepalących, a na zmotoryzowanych Klientów czeka 31 miejsc parkingowych. Hotel jest również przyjazny dla rodzin z dziećmi oraz dla osób niepełnosprawnych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *