Zmiany presonalne w Hotelu i Restauracji Kozi Gród

Nowy Manager Działu Gastronomii Koziego Grodu
Przemysław Formela został Managerem Działu Gastronomii Hotelu Kozi Gród

Do jego obowiązków należy dbanie o prawidłowy przebieg pracy w kuchni i restauracji hotelowej, tworzenie karty menu i kalkulacji oraz czuwanie nad jakością potraw i prawidłową obsługą klienta. Swoją karierę zawodową w gastronomii zaczynał w 1990 roku. Pracował w Hotelu Jantar na stanowiskach związanych z przygotowywaniem potraw. Z hotelem Kozi Gród związany jest od 2004 roku. Pełnił początkowo funkcję Szefa Kuchni odpowiedzialnego za przygotowywanie potraw oraz komponowanie menu. Przemysław Formela ukończył Szkołę Gastronomiczną w Kościerzynie, Technikum Gastronomii we Wrzeszczu oraz liczne staże, jak np.: w Instytucie Paul'a Bocuse we Francji.Nowy Kierownik Recepcji Koziego Grodu
Paweł Bielicki został Kierownikiem Recepcji Hotelu Kozi Gród

 
Do jego obowiązków należy prowadzenie i nadzorowanie pracy recepcji hotelu i jej pracowników oraz utrzymywanie dobrych relacji z gośćmi hotelowymi. Swoją karierę zawodową w hotelarstwie zaczynał w 2005 roku. Pracował w nadmorskim obiekcie turystycznym na stanowisku recepcjonisty. Z hotelem Kozi Gród związany jest od 2007 roku. Pełnił początkowo funkcję recepcjonisty odpowiedzialnego za kompleksową obsługę gości hotelowych. Paweł Bielicki ukończył studia magisterskie na Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa we Wrzeszczu oraz liczne szkolenia poszerzające umiejętności zawodowe.

 
Nowy Manager Działu Sprzedaży i Marketingu Koziego Grodu
Anna Puchalska została Managerem Działu Sprzedaży i Marketingu Hotelu Kozi Gród

 

Do jej obowiązków należy tworzenie i realizacja działań sprzedażowych i marketingowych (od identyfikacji potrzeb klienta do prowadzenia negocjacji w oparciu o wysoką jakość obsługi) oraz nadzorowanie pracy działu. Swoją karierę zawodową w hotelarstwie zaczynała w 2004 roku. Pracowała w Hotelu Łeba na stanowiskach związanych z obsługą klienta. Z hotelem Kozi Gród związana jest od 2008 roku. Pełniła początkowo funkcję specjalisty ds. sprzedaży odpowiedzialnego za obsługę grup oraz imprez firmowych. Anna Puchalska ukończyła studia magisterskie oraz inżynierskie na Akademii Morskiej w Gdyni, jak również liczne szkolenia poszerzające umiejętności zawodowe.

 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *