Opryskiwacz ORION PRO + i Smart Trap – Sprytna pułapka na muszki owocowe

Opryskiwacz ORION PRO +


Profesjonalny opryskiwacz ciśnieniowy ORION PRO + spełni oczekiwania wszystkich, którym zależy na zachowaniu nienagannego wyglądu posadzek, dywanów oraz wykładzin.


Opryskiwacze Orion PRO + sprawdzają się w sytuacjach, w których wymagana jest precyzja i dokładność. Dzięki rozprowadzanemu pod ciśnieniem strumieniowi cieczy, możemy w sposób bezpieczny i łatwy pozbyć się silnych zabrudzeń na dużych powierzchniach.


ORION PRO + to urządzenie wszechstronne. Dzięki możliwości dopasowania do niego bogatej gamy końcówek, opryskiwacz dotrze do najbardziej niedostępnych zakamarków. Urządzenie jest również wygodne i proste
w obsłudze. Posiada ono lancę teleskopową o długości 35 cm z manometrem
w rękojeści, regulowany pas nośny oraz skalę pojemności na zbiorniku. Istotną zaletą opryskiwacza jest uszczelnienie vitonowe, umożliwiające stosowanie agresywnych substancji chemicznych. W wyposażeniu znajduje się komplet części zamiennych i wężyk o długości 140cm.


Sugerowana cena ok. 130 - 160 zł

Stosowanie Smart Trap to najłatwiejszy sposób na zmniejszenie aktywności muszki owocowej w pomieszczeniach mieszkalnych, a także w piekarniach, cukierniach, dojrzewalniach owoców, restauracjach i sklepach. Wystarczy otworzyć ją pociągając za uchwyt w kształcie liścia, wlać do środka płyn wabiący i umieścić pułapkę w miejscu wzmożonego gromadzenia się owadów, np. przy koszu z owocami, pojemnikach na śmieci, czy też w spiżarni.


Pułapka Smart Trap firmy Kwazar jest całkowicie bezpieczna dla człowieka. Wykorzystany w niej płyn wabiący składa się wyłącznie z naturalnych atraktantów spożywczych i nie zawiera substancji niebezpiecznych. Jego wyjątkowa kompozycja skutecznie przyciąga muszkę owocową. Specjalna konstrukcja pułapki sprawia, że schwytany w nią owad nie ma możliwości ucieczki.

Nową pułapkę Kwazar wyróżnia nie tylko skuteczność i praktyczność, ale również estetyczny wygląd. Niewielkie, kolorowe opakowanie w kształcie jabłuszka komponuje się z wnętrzem każdej kuchni.

Smart Trap ma teraz nową bardziej elegancką, nowoczesną szatę graficzną opakowania. Ikonki umieszczone na pudełku sugerują nam dogodne umiejscowienie pułapek w domu, restauracji czy w sklepie.

Aby zapewnić optymalną ochronę przed inwazją muszki owocowej, pułapkę należy wymieniać co 4 tygodnie.

Sugerowana cena detaliczna opakowania o pojemności 15 ml - ok. 12 –14 złKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *