Serwis Hotelisko.pl to portal turystyczny skupiający oferty noclegowe z całej Polski.

Serwis został podzielony na miejscowości turystyczne i regiony, dzięki czemu w łatwy sposób użytkownicy mogą znaleźć ofertę z wybranego zakresu.


Portal Hotelisko.pl jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy zamierzają podróżować po Polsce i przed wyruszeniem w drogę chcieliby dowiedzieć się, gdzie znajdują się godne uwagi miejsca noclegowe. Pomimo swojej nazwy, portal nie skupia tylko ofert hoteli, ale cały szereg obiektów hotelarskich jak gospodarstwa agroturystyczne, motele, schroniska, pensjonaty czy pokoje gościnne. Oprócz podstawowych danych - informacji na temat ceny pokoju, dokładnego adresu i telefonów, formularza rezerwacyjnego i mapy lokalizacyjnej, internauci mogą również umieszczać w serwisie swoje opinie i oceny poszczególnych miejsc. Dla każdej z miejscowości są dostępne także interaktywne plany miast, a dla części także takie informacje jak opis historyczny, położenie, atrakcje turystyczne czy kamery internetowe.


W skład serwisów Grupy Hotelisko.pl wchodzą także mniejsze, regionalne portale, których oferta jest nieustannie rozwijana. Są to m.in. strony jak Mikolajki24.pl czy Szklarska.biz, gdzie poza ofertami noclegowymi użytkownik może zapoznać się z atrakcjami turystycznymi, zabytkami architektury, galerią zdjęć i wszelkimi informacjami związanymi z danym miastem. Każdy z portali jest dostępny w anglojęzycznej wersji oraz jest niezależnie promowany w wyszukiwarkach internetowych i regionach z którym jest związany.


Właściciele ofert noclegowych prezentowanych w serwisach Grupy Hotelisko.pl mają do dyspozycji profesjonalny panel administracyjny, gdzie mogą w sposób kompleksowy zarządzać swoim obiektem. Wśród najważniejszych funkcji panelu warto wymienić aktualizację wszelkich danych obiektu, pozycjonowanie obiektów na listach wyników na zasadzie aukcji, zakup usług reklamowych jak boksy reklamowe czy bannery, zarządzanie płatnościami i opłatami abonamentowymi, promowanie ofert specjalnych jak last minute czy sylwester, wgląd do szczegółowych statystyk oglądalności oraz wiele innych funkcji i udogodnień. Z pomocą profesjonalnego panelu administracyjnego oraz coraz wyższej oglądalności, wynoszącej ok. 220 000 tys. użytkowników m/c, czytelności, przejrzystości oraz oryginalnemu designowi i budowie w zgodzie ze standardami użyteczności internetowej, serwis Hotelisko.pl stwarza świetne warunki do promocji obiektów hotelarskich w Polsce.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

6 komentarzy do “Serwis Hotelisko.pl to portal turystyczny skupiający oferty noclegowe z całej Polski.

  1. Proszę o wycofanie z portalu Hptelisko.pl oferty wynajmu kwatery na wczasy „U Muszków” w Świnoujściu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *