Hotele Campanile z transmisjami meczów mundialu i mistrzowskimi burgerami

Hotele marki Campanile w Polsce przygotowały z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej specjalne Sport Zony, w których fani futbolu mogą oglądać transmisje ze wszystkich spotkań turnieju. Poza specjalną aranżacją przestrzeni hotele oferują też burgery przygotowane według receptur, które zwyciężyły w tegorocznym Burger Cup organizowanym przez francuską akademię kulinarną Chaud Devant.

– Nasze hotele od lat organizują strefy kibica z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Cieszą się one dużą popularnością nie tylko wśród naszych gości, ale także mieszkańców okolicy. W tym roku piłkarskim zmaganiom towarzyszyć będą pojedynki naszych mistrzowskich burgerów, które będziemy promować przy okazji meczów rozgrywanych przez reprezentowane przez nie drużyny.– mówi Danuta Marcinkowska, PR & marketing coordinator sieci Louvre Hotels Group w Polsce.

Wśród burgerów będzie reprezentant Polski – burger Na Wypasie autorstwa Magdaleny Kiliańskiej z Campanile Wrocław Centrum. Obok dzieła polskiej burgermasterki na gości czekają też burgery jej konkurentów z Francji, Anglii, Hiszpanii, Belgii i Holandii, a także – kibicowskie gadżety dołączane do każdego zestawu burgera z frytkami i napojem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *