Elżbieta Lendo w Polsko-Ukraińskiej IG na czele Komitetu ds. Hotelarstwa i Gastronomii   PERSONALIA

Elżbieta Lendo, prezes Fundacji Polskie Hotele Niezależne, została przewodniczącą powołanego w listopadzie w ramach Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej Komitetu ds. Hotelarstwa i Gastronomii.

Komitet ds. Hotelarstwa i Gastronomii PUIG w swojej misji ma określenie wyzwań związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w zakresie tych branż. Istotne miejsce w zakresie działalności komitetu zajmie sfera związana ze wsparciem przedsiębiorców z Ukrainy, którzy po okresie wojny będą powracać do swoich działalności i w tym świetle coraz bardziej będą otwierać się na Zachód. – Jako przewodnicząca Komitetu swoją działalność skoncentruję na prowadzeniu dialogu z naszymi partnerami oraz regulatorami rynku w celu wymiany doświadczeń oraz wiedzy na rzecz poprawienia kondycji branży i wzmocnienia jej  głosu w procesie wsparcia ukraińskich przyjaciół, służąc, jak dotychczas, swoim know-how doświadczeniem oraz zasobami i zaangażowaniem – deklaruje Elżbieta Lendo.

Jacek Piechota, prezes Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej: – Aktualne wyzwania związane z prowadzeniem działalności w tych obszarach wymagają współpracy wielu środowisk, także w kontekście aktualnej sytuacji społeczno-gospodarczej i  wojny za naszą wschodnią granicą, która pokazała jak ogromne jest zaangażowanie branży hotelarskiej w niesienie pomocy obywatelom Ukrainy.

W ramach Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej funkcjonuje 16 merytorycznych komitetów branżowych, których celem jest wzmocnienie polskiej i ukraińskiej  gospodarki oraz wypracowywanie rozwiązań zmierzających do poprawy warunków prowadzenia biznesu, przy jednoczesnym wspieraniu współpracy bilateralnej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Elżbieta Lendo w Polsko-Ukraińskiej IG na czele Komitetu ds. Hotelarstwa i Gastronomii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *