One more time…ślubne after party w Sheraton Poznań Hotel

Wiele kobiet trzyma w swoich szafach piękną sukienkę ślubną żałując, że mogły ją założyć tylko raz w życiu. Już wkrótce w Poznaniu nadarzy się okazja żeby powspominać piękne chwile weselnego dnia, przetańczyć całą noc w ramionach ukochanego męża oraz w otoczeniu przyjaciół, ponownie założyć weselne kreacje a nawet poczuć prawdziwy dreszczyk emocji...

Bal niczym z bajki odbędzie się w eleganckiej sali balowej hotelu Sheraton Poznań. Skierowany jest do wszystkich par, które niedawno wstąpiły w związek małżeński i mają ochotę ponownie założyć swoje stroje ślubne oraz do par, które wzięły ślub kilka, a nawet kilkanaście lat temu. Na imprezę zapraszamy wszystkie Pary Młode wraz z przyjaciółmi.


Oprawą muzyczną zajmą się najlepsi dj-e, a imprezę poprowadzi znany dziennikarz Błażej Oczkowski. Uczestnicy balu sami będą decydować o repertuarze. Przed imprezą będą mogli zaproponować swój ulubiony utwór, który później zostanie dodany do listy życzeń. Dla uczestników hotel Sheraton Poznań przygotował atrakcyjne konkursy i nagrody. W konkursie fotograficznym na najśmieszniejsze zdjęcie weselne, pary będą przesyłać swoje zdjęcia ślubne z dowcipnym komentarzem, a uczestnicy będą mogli głosować na najciekawsze z nich. Impreza połączona będzie z sesją zdjęciową dla każdej pary. Każda z nich otrzyma również oryginalną pamiątkę – płytę ze zdjęciami z imprezy. Idea imprezy zrodziła się w Europie, a podobne wydarzenia odbyły się już kilkukrotnie w Warszawie. W Poznaniu ta oryginalna impreza odbędzie się po raz pierwszy w sobotę, 30 października 2010 o godzinie 20:30. Jedynym przyjemnym obowiązkiem uczestników jest ubranie strojów ślubnych.


W cenie 480 złotych od pary wliczone są napoje bezalkoholowe, wino oraz smaczny oraz pożywny szwedzki stół z przekąskami serwowanymi przez cały wieczór. Dla wszystkich uczestników balu oferujemy bardzo atrakcyjną stawkę na nocleg ze śniadaniem – 280 złotych od pary.


Część dochodu z imprezy zostanie przeznaczona na leczenie malutkiej Wiktorii - kolejnej podopiecznej Agnieszki Kuźmy - Zywert, która jest organizatorką szczytnej i oryginalnej akcji charytatywnej „Panny Młode podbijają miasto dla chorego malucha".


Szczegóły na temat imprezy One More Time…Ślubne After Party znajdują się na specjalnej stronie: www.sheraton.pl/poznan/slubneafterparty Rezerwacji można dokonywać pod numerem 61 655 2000 lub adresem mailowym gss.poznan@sheraton.com

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “One more time…ślubne after party w Sheraton Poznań Hotel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *