Jesienna odsłona w lokalach hotelu Le Meridien Bristol

Szef Kuchni hotelu Le Meridien Bristol zaprasza do restauracji Marconi i Cafe Bristol na dania z nowego menu.


Szef Kuchni hotelu Le Meridien Bristol, Michał Tkaczyk, przygotował dla Gości restauracji Marconi i Cafe Bristol nowe dania, których można spróbować już od początku października.
Małże Św. Jakuba, kremowa zupa z dyni, dorada królewska czy antrykot argentyński to dopiero początek listy dań prezentowanych w nowym menu restauracji Marconi.
Karta podstawowa to wybór dopracowanych w każdym szczególe przekąsek, zup, dań głównych i deserów wśród których każdy Gość znajdzie coś dla siebie.
W menu znajdują się także szczególnie rekomendowane zmieniające się sezonowo autorskie propozycje Szefa Kuchni i tak już od 11 października będą to wyszukane dania kuchni myśliwskiej czyli przede wszystkim dziczyzna.


Lekka i zdrowa jest kuchnia z której od dawna słynie Cafe Bristol. Od 4 października do tej charakterystyki należy dodać słowo „jesienna”. Na chłodne jesienne dni Szef Kuchni poleca min. zupę z małży doprawioną rozgrzewającym curry, kotleciki jagnięce z ciepłą sałatką z grzybami oraz wiele innych dań.  Jesienne desery opracowane zostały na bazie sezonowych owoców zebranych w polskich sadach doprawione nutką cynamonu i imbiru.


Nie tylko pasjonatom wyrafinowanej kuchni Michał Tkaczyk poleca odwiedzenie strony WWW.akademia-kulinarna.pl gdzie on jaki i Szefowie Kuchni hoteli The Westin Warsaw oraz Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie dzielą się pasją tworzenia kulinarnych dzieł sztuki i swoimi odkryciami kulinarnymi także typowymi dla sezonu jesienno-zimowego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *