Francuska sieć hoteli B&B zaprasza do Sfery Zmysłów

20 października br. odbędzie się uroczysta gala z okazji otwarcia toruńskiego hotelu B&B, który jest pierwszą inwestycją tej francuskiej sieci w Polsce. Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele władz lokalnych oraz biznesu.


Aby odzwierciedlić wystrój hotelu, jego układ i kolorystykę, które oddziałują na wszystkie pięć zmysłów gości, uczestnicy gali będą przeniesieni do Sfery Zmysłów. Będą pobudzeni i ukojeni muzyką, kolorami, zapachami i dotykiem, a ponadto będą mogli delektować się wykwintnym jedzeniem i rozkoszować francuskim winem.

Współorganizatorem imprezy jest firma RD bud, Generalny Wykonawca projektu toruńskiego hotelu. Obie firmy łączy dbałość o społeczności lokalne, których częścią są powstające inwestycje.” To właśnie dzięki staraniom firmy RD bud został znaleziony teren pod budowę hotelu sieci B&B w Toruniu,  co sprowadziło nowego inwestora do miasta” podkreśla Eric Agnello, Dyrektor Generalny firmy RD bud.

Główną atrakcją wieczoru będzie występ francuskiego malarza Di Credico, który przy akompaniamencie uczniów z Zespołu Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu stworzy obraz nawiązujący do klimatu miasta.

„Angażowanie społeczności lokalnej w życie hotelu jest podstawowym priorytetem oraz częścią polityki B&B Hotels Group” - podkreśla Krzysztof Potocki, Prezes B&B w Polsce. „Natomiast performance malarza tworzącego przy akompaniamencie muzyki doskonale wpisuje się w ideę oddziaływania na zmysły i mamy nadzieję dostarczy naszym gościom niezapomnianych wrażeń” – dodaje Potocki.

Podczas oficjalnej części imprezy zostanie również wręczona nagroda dla zwycięzcy konkursu organizowanego przez hotel B&B, którego celem była promocja Torunia jako miejsca atrakcyjnego turystycznie.

Partnerem lokalnym imprezy jest centrum ogrodnicze Torseed S.A. w Toruniu, które dostarczy dekoracje kwiatowe do hotelu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *