6 miejsce Hotelu The Granary na liście Top10 hoteli w Polsce!

Znamy już listę najlepiej ocenianych hoteli w Polsce i Europie w roku 2010. Wyróżnienia przyznaje portal Hotel.info, czyli bezpłatny serwis, służący do rezerwacji. W jego ofercie znajduje się ponad 210.000 hoteli na całym świecie. Między innymi wrocławski, pięciogwiazdkowy hotel The Granary, który został wyróżniony za ponad przeciętną jakość usług.


- To wyróżnienie tym ważniejsze i milsze, bo przyznawane przez naszych gości. To oni dokonując rezerwacji za pośrednictwem hotel.info, nagradzają nasze starania. A czego chcieć więcej, niż zadowolenie klientów – mówi na temat przyznanego hotelowi The Granary wyróżnienia, jego dyrektor, Karolina Kocyłowska.


Tytuł Top10, przyznawany jest niezależnie od ilości posiadanych przez hotel gwiazdek, czy kategorii. Pod uwagę brane są jedynie opinie oraz położenie hotelu. – Zawsze dokładnie przyglądamy się ocenom gości. Żadna uwaga, sugestia nie jest lekceważona. Pracujemy i rozwijamy się cały czas. A przyznane nam wyróżnienie jest dodatkową mobilizacją.  Gdy ktoś dostaje nagrodę musi pracować podwójnie, by w żadnym wypadku nie zawieść zaufania, jakim został obdarzony – dodaje Karolina Kocyłowska.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *